Site icon Dziecko i Figura

Urodził się KILKA DNI TEMU, a już JEST GWIAZDĄ Instagrama

Calihan Gee, noworodek, sławne dziecko, Garrett Gee

Calihan Gee przyszedł na świat 12 lutego 2018 roku. To Amerykanin. Jego ojcem jest Garrett Gee — znany milioner.

Ojciec (Garrett) i matka (Jessica) chłopca prowadzą blog. Nosi on nazwę The Bucket List Family. To blog podróżniczy, rodzice Calihana publikują na nim zdjęcia ze swoich wyjazdów w egzotyczne rejony świata. Rodzina Gee odwiedziła ponad 50 państw.

Garrett i Jessica każdemu ze swoich dzieci założyli konta w serwisie społecznościowym Instagram — łącznie mają ich troje. Jak się okazuje, to profil najmłodszego z nich cieszy się największą popularnością. Obserwują go 152 tysiące osób, podczas gdy konta pozostałych dzieci Gee śledzi ok. 140 tys. internautów.

Z czego wynika popularność Calihana? Jego rodzice założyli profil na Instagramie jeszcze, gdy chłopiec był w brzuchu mamy. Dopiero na kilka tygodni przed zaplanowanym terminem porodu Garrett i Jessica przekazali fanom dziecka informację o płci i wybranym imieniu.

Jak się okazuje, profil Calihana cieszy się większą popularnością niż aktualnie topowe gwiazdy w Polsce, takie jak np. siostry Godlewskie. Konto Esmeraldy na Instagramie obserwuje 90 tys. osób.

Film z udziałem Calihana można zobaczyć tutaj.

Zobacz też: Na świat przyszedł OGROMNY NOWORODEK. Lekarz: “To patologia”

Źródło: Onet
Źródło zdjęcia: Instagram; pixabay.com

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version