Viola Kołakowska GROZI premierowi Morawieckiemu! „POWIESIMY GO za jaja albo…”

Viola Kołakowska wciąż nie przestaje atakować polskich polityków. Najpierw zaatakowała ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, teraz życzy śmierci premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Czym jej podpadł?

Atak na Szumowskiego

Aktorka i modelka Viola Kołakowska bardzo ostro skrytykowała działania polskiego rządu w dobie pandemii koronawirusa. Szczególnie mocno oberwało się ministrowi zdrowia Łukaszowi Szumowskiemu, którego nazwała „pijakiem” i „jaszczurem”.

Kołakowska od samego początku była przeciwna wprowadzaniu licznych obostrzeń w naszym kraju. Partnerka aktora Tomasza Karolaka nie tylko nawoływała do tego, żeby nie nosić maseczek, ale też twierdziła, że pandemii tak naprawdę nie ma, a ludzi zabija przede wszystkim „stres przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem”.

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi” – napisała do Szumowskiego Kołakowska.

„Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny” – dodała.

Czytaj też: Viola Kołakowska OBRAŻA Szumowskiego! „Pan PRZESTANIE PIĆ i się…” (MOCNE!)

Zaatakowała Morawieckiego

Teraz Kołakowska postanowiła zaatakować Mateusza Morawieckiego, któremu grozi „powieszeniem za jaja lub oskalpowaniem”.

Dlaczego?

Część ekspertów i polityków zastanawia się, czy z powodu pandemii koronawirusa uczniowie nie będą musieli kontynuować nauki zdalnej także w nowym roku szkolnym. Pomysł ten bardzo się nie spodobał Violi Kołakowskiej.

„Jestem tak wk***iona, że nie wyobrażam sobie, żeby to doszło do skutku. Ja się absolutnie na to nie zgadzam, żeby nasze dzieci przeżywały kryzys. Żeby wpadały w depresję. Te chamy za to zapłacą. Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony. Jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy. To się bardzo źle skończy, bo my rodzice się na to nie zgadzamy, żebyście mordowali nasze dzieci” – powiedziała na Instastory dodając, że rząd na pewno podpisał umowę z Microsoftem.

Przesadziła?

Źródło: Wprost

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze