Wojciech Modest Amaro podjął BARDZO WAŻNĄ decyzję! Już wkrótce…

Wojciech Modest Amaro ma bardzo śmiałe plany na przyszłość. Już wkrótce zamierza…

Kim jest Wojciech Modest Amaro?

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najwybitniejszych szefów kuchni w naszym kraju. Prowadzi własne restauracje i występuje w programach kulinarnych. Jako JEDYNY w Polsce może się pochwalić posiadaniem restauracji uhonorowanej gwiazdką Michelin. Jego styl gotowania pokochało już wiele osób w naszym kraju oraz poza jego granicami.

Na podbój Zakopanego

Już wkrótce Wojciech planuje otworzyć kolejną restaurację. Gdzie się będzie znajdowała? Chef planuje otworzyć lokal w samym sercu Zakopanego!

„To jest nowy projekt w starym sercu, czyli zrodzony dawno, dawno temu, ale czekający na właściwy moment i miejsce. Mnóstwo składowych ma zawsze wpływ na taką decyzję. I ta restauracja, która powstanie w zimowej stolicy Polski, w sercu Tatr, będzie takim uzupełnieniem moich kulinarnych możliwości. Będzie biesiadnie, rodzinnie, bardziej w stylu bistro” – zdradził agencji Newseria Lifestyle Wojciech Modest Amaro.

Kiedy start?

Nowy lokal Amaro ma ruszyć w marcu 2020 roku. Już teraz trwają jednak intensywne przygotowania do otwarcia.

„Przygotowujemy całą koncepcję kuchni, trwają bardzo zaawansowane prace projektowe, prace autorskich naczyń. Jesteśmy w trakcie, więc mamy zdrowy dystans czasowy do tego. Chcemy przygotować się jak najlepiej, takimi standardami się posługuję. Jak będziemy gotowi i zadowoleni z tego, co mamy, wtedy przekręcimy klucz w drzwiach i zaprosimy naszych gości” – mówi Wojciech Modest Amaro.

Wybierzecie się do nowej restauracji Wojtka?

Czytaj też: Gwiazdki Michelin 2019 rozdane. Restauracja Magdy Gessler traci gwiazdkę!

decyzję
Instagram

Źródło: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze