Dziecko i Figura

Główna

WYGLĄDAJĄ JAK OJCIEC Z CÓRKĄ! 27-latka WYSZŁA ZA TATĘ swojej…

Taylor Lehman, poślubiła tatę swojej przyjaciółki różnica wieku

27-letnia Taylor Lehman i 54-letni Kern Lehman to dość nietypowe małżeństwo! Wielu ludzi nie dowierza, że są parą ze względu na ogromną różnicę wieku, która ich dzieli. Mimo to, małżonkowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. 27-latka nie ukrywa, że początkowo czuła się dziwnie z faktem, że… poślubiła tatę swojej przyjaciółki!

Małżonkowie niejednokrotnie usłyszeli, że ich związek jest podobny do związku aktorów Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa. Taylor i Kern przyznają, że rzeczywiście wiele ich łączy. Przypominamy, że słynną aktorską parę dzieli różnica wieku 25 lat!

„Ich różnica wieku jest podobna do naszej. Ona jest brunetką, on ma siwe włosy- tak jak my! Ale Kern jest przystojniejszy od Michaela Douglasa. Ludzie powiedzieli nam, że wyglądamy jak oni podczas wakacji”- przyznała z uśmiechem Taylor.

Dziewczyna wspomina, że kiedy poznała męża, pracowała z jego córką, była jej najlepszą przyjaciółką! Kern od razu zaimponował 27-latce. Uważała, że jest niesamowicie przystojnym mężczyzną. Po pewnym czasie zaczęli się ze sobą spotykać. Początkowo Taylor nie potrafiła odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Czuła się źle z tym, że będzie dziewczyną ojca swojej koleżanki. Z czasem wszystko się ułożyło. Amanda nie miała nic przeciwko temu, że tata spotyka się z Taylor.

Małżeństwo wspomina zabawną sytuację, związaną z notariuszem. Mężczyzna, do którego przyszli w sprawach służbowych powiedział do Kerna- „Twoja córka może to wypełnić lub podpisać tutaj”- na co ten odpowiedział: „Ona jest moją żoną!”.

Para póki co nie planuje powiększenia rodziny. Taylor i Kern przyznają, że są zadowoleni ze swojej wolności, dzięki której ich styl życia pozwala na ciągłą zabawę, wspólne randki i podróżowanie!

Taylor Lehman, poślubiła tatę swojej przyjaciółki, różnica wieku

Zobacz też: OSZUSTKA udawała, że JEST ŚMIERTELNIE CHORA. Zorganizowała nawet ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY!

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia: mirror.co.uk


  
Wyżej