Site icon Dziecko i Figura

Zrzucił prawie 40 KG W PÓŁ ROKU. “Zrobiłem to dla moich dzieci”

Jeremiah Peterson zmagał się z dużą nadwagą. Dodatkowe kilogramy utrudniały mu codzienne funkcjonowanie i zabawę z dziećmi. To właśnie zdrowie i rodzina stanowiły motywację do tego, aby schudnąć.

Nadwaga
Mężczyzna jest ojcem 3 dzieci. Ważył prawie 130 kilogramów. Pewnego dnia podczas górskiej wycieczki rodzinnej nie mógł nadążyć za pociechami wspinającymi się coraz wyżej.

Tracił wtedy oddech, co chwilę musiał robić przerwy. To był moment, w którym uznał, że musi coś zmienić swoim życiu. Podjął walkę ze zbędnymi kilogramami.

Odchudzanie
Trwała ona 6 miesięcy. Jeremiah schudł 37 kilogramów. Wystarczyło, że zmienił nawyki żywieniowe (porzucił pizzę i przetworzone produkty) i zaczął ćwiczyć. Codziennie praktykował treningi cardio i siłowe.

– Zrobiłem do dla moich dzieci — przyznał Jeremiah.

Zwycięzca
Ponadto dołączył do wyzwania o nazwie Transphormation Challenge. Wygraną w tym konkursie było 50 tys. dolarów. Jeremiah zwyciężył i otrzymał tę sumę. Może pochwalić się sylwetkę, które z pewnością pozazdrości mu niejeden sportowiec.

Dziś mężczyzna apeluje do innych, aby pomyśleli o swoim zdrowiu i zadbali o nie.

– Mamy tylko jedno życie. Każdy dzień, którego nie wykorzystujemy w pełni, jest stratą cennego czasu — przekonuje Jeremiah.

– Chcę się budzić rano pełen energii, by robić wspaniałe rzeczy. Chcę zasypiać zmęczony i ze świadomością, że zrobiłem wszystko, co mogłem, by życie moje i mojej rodziny było lepsze — mówi.

Brawo!

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @jeremiahpetersonmontana

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version