Site icon Dziecko i Figura

W rok ZRZUCIŁA prawie 30 KILOGRAMÓW. Zdradziła BANALNY SPOSÓB

Crystal Barclay, jak schudnąć

Pod koniec 2016 roku Crystal Barclay ważyła 84 kilogramy. Nosiła ubrania w rozmiarze XL. Po roku musiała wymienić całą garderobę. Dziś, kiedy staje wagę, licznik pokazuje liczbę 58. Jak tego dokonała?

Nadwaga
Crystal nie akceptowała swojego wyglądu. Miała kompleksy z powodu wagi, dlatego izolowała się od ludzi. Kobieta mierzy 160 cm, co przy wadze 84 kg powodowało, że wyglądała na bardzo grubą osobę.

Próbowała schudnąć. Bezskutecznie. Za każdym razem dotykał ją efekt jo-jo. Była nieszczęśliwa.

Ćwiczenia
W końcu jednak powiedziała: dość. Zaczęła chodzić na zajęcia z aerobiku. Stwierdziła, że trening na siłowni nie jest dla niej. Zauważyła pierwsze zmiany w wyglądzie, co zmotywowało ją do kolejnych działań.

Dieta
Crystal zrezygnowała ze stosowania diet odchudzających na rzecz racjonalnego odchudzania. Nie jadła przetworzonych produktów, słodyczy i białego pieczywa. Nauczyła się czytać etykiety i składy produktów. Wreszcie przeszła na wegetarianizm.

Wprowadziła do menu zdrowe przekąski, zamiast napojów słodzonych wybierała wody smakowe. Nie liczyła kalorii, ale chudła. W ciągu roku zrzuciła 26 kilogramów.

Teraz nosi ubrania w rozmiarze S. Jaki — jej zdaniem — jest sekret udanej metamorfozy? To niewielkie porcje, wartościowe składniki dań i samodzielne gotowanie.

Zobacz też: SCHUDŁA prawie 60 KG, by ukarać męża. Wystarczyły DWIE PROSTE zmiany

Źródło: honey.nine.com.au
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version