Site icon Dziecko i Figura

Piotrowi ŻYLE znudziło się bycie ojcem?! Tak wyglądają DZIECI, które opuścił

Piotr Żyła, Justyna Żyła, Żyła i kochanka

Jak donoszą krajowe media, Piotr Żyła postanowił opuścić rodzinę – żonę Justynę i dwoje dzieci. W związku małżeńskim nie układało się od dłuższego czasu, a skoczek narciarski nie mieszka z bliskimi. Sportowiec podobno ma drugą, młodszą kobietę.

O sprawie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Justyna Żyła. Zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie.

Tak, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie.

Z relacji kobiety wynika, że sportowiec wprost poinformował ją, że ma kochankę.

Justyna Żyła w krótkim czasie od publikacji usunęła post. Jednak temat zdążyły już podchwycić media.

Teraz na jej profilu na Instagramie widnieje grafika z napisem: Stare przysłowie mówi: łzy wrócą któregoś dnia do tego kto je spowodował” z prośbą o uszanowanie prywatności rodziny.

Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszystko, żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecną sytuację – napisała.

Justyna Żyła to kuzynka Adama Małysza. W związku z Piotrem na dwoje dzieci 6-letnią Karolinę i 11-letniego Jakuba. Para jest małżeństwem od 12 lat. Pobrali się jako nastolatkowie.


Co sądzicie na temat ujawniania rodzinnych spraw w mediach?

Zobacz też: Są WSPANIAŁYMI ojcami. Jeden ze SKOCZKÓW ma już dorosłą córkę!

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version