Site icon Dziecko i Figura

Od 10 MIESIĘCY żyje z KULĄ w głowie! Jak to możliwe?

kulą

DM

Mieszkanka amerykańskiego stanu Teksas odniosła ranę postrzałową w głowę i od dziesięciu miesięcy żyje z kulą w głowie – donosi portal WBTV. Jak do tego doszło i dlaczego lekarze nie chcą wyjąć kuli z głowy Amerykanki?

Usłyszała strzały

W listopadzie 2019 roku 34-letnia matka trójki dzieci, Grecia Hernandez, wracała do domu po spędzeniu nocy z przyjaciółmi, kiedy usłyszała strzały. Następną rzeczą, którą pamięta, jest to, że wszystko nagle stało się ciemne.

Od tego czasu kobieta przeszła dwie operacje na otwartej czaszce. Na co dzień Grecia porusza się na wózku inwalidzkim i nadal cierpi z powodu wypadku.

Czytaj też: Bohater „M jak Miłość” ZASTRZELONY w lesie! Nie żyje…

DM

Kula pozostaje w jej głowie

W głowie kobiety wciąż znajduje się kula. Dlaczego lekarze nie chcą jej usunąć? Zdaniem chirurgów, operacja wyjęcia kuli jest zbyt ryzykowna, ponieważ znajduje się ona zbyt blisko mózgu i nerwów.

Córka kobiety, Hernandez, Nataly Martinez, powiedziała, że musi teraz opiekować się matką. Wyjaśniła, że ​​rodzina nie wie, kto postrzelił kobietę.

„Właśnie skończyłam 18 lat. Miałam iść na studia, a ten przestępca odebrał mi to wszystko” – powiedziała.

DM

Ma zaburzenia mowy

Wcześniej Grecia znała angielski i hiszpański, ale teraz prawie nie mówi nawet po hiszpańsku, czyli w swoim ojczystym języku. Co gorsza, kobieta musiała wysłać swojego najmłodszego syna do krewnych w Dallas, ponieważ po wypadku nie jest w stanie pracować i utrzymywać rodziny. Matka i córka utworzyły już profil w serwisie GoFundMe, aby zebrać fundusze na opłacenie bieżących potrzeb.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Daily Mail

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version