Site icon Dziecko i Figura

Patryk Vega opowiedział O SWOIM NAWRÓCENIU! „Z początku nie wierzyłem, że Bóg może mnie nagle uzdrowić”

patryk vega

Wiele lat temu Patryk Vega (reżyser i twórca filmów „Kobiety mafii”, „Botoks” czy „Plagi Breslau”) uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Okazuje się, że to był przełomowy moment w jego życiu. Znany reżyser postanowił się nawrócić i zawierzyć swoje życie Bogu.

Pewna jasnowidz przepowiedziała mi wypadek samochodowy, informując dokładnie, z jakim samochodem się zderzę, ile osób będzie uczestniczyło w wypadku – wspomniał Vega w wywiadzie dla dziennikarzy Wprost. – Gdy wyciągałem z samochodu żonę i córkę, z drugiego pojazdu wyszedł młody człowiek i krzyczał „zabiłeś mi ojca”. Dotarło do mnie, że zaraz trafię do więzienia. Wtedy zrozumiałem, że jedyne, co może dać mojej rodzinie bezpieczeństwo i ochronić nas, to relacja z Panem Bogiem – przyznał Patryk Vega.

Po tym wydarzeniu reżyser zmienił swoje dotychczasowe podejście do wiary w Boga i kościoła. Postanowił diametralnie przewartościować swoje życie. Vega zaczął czynnie uczestniczyć w spotkaniach wspólnoty katolickiej, poddał się nawet egzorcyzmom.

Na mszy o uzdrowienie modliłem się, aby Bóg sprawił, żeby przestał mnie boleć kręgosłup, który był zdewastowany po wypadku. Z początku nie wierzyłem, że Bóg może mnie nagle uzdrowić, ale w pewnym momencie postanowiłem całkowicie odrzucić uprzedzenia i oddać w Boskie ręce, wyzbywając się wątpliwości i uprzedzeń. W kościele zrobiło się lodowato, choć był środek lata. Do moich pleców zbliżył się zimny wiatr i i poczułem, jak jakaś siła przestawia mi kręgi w odcinku szyjnym kręgosłupa – tak swoje wspomnienia opisał Patryk Vega.

Źródło: Wprost, artykuł „Nawrócenie jest OK”

Zobacz też: Małgorzata Socha odrzuciła rolę u Patryka Vegi! TO, CO JEJ ZAPROPONOWAŁ… BULWERSUJE!

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version