Patryk Vega opowiedział O SWOIM NAWRÓCENIU! „Z początku nie wierzyłem, że Bóg może mnie nagle uzdrowić”

Wiele lat temu Patryk Vega (reżyser i twórca filmów „Kobiety mafii”, „Botoks” czy „Plagi Breslau”) uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Okazuje się, że to był przełomowy moment w jego życiu. Znany reżyser postanowił się nawrócić i zawierzyć swoje życie Bogu.

Pewna jasnowidz przepowiedziała mi wypadek samochodowy, informując dokładnie, z jakim samochodem się zderzę, ile osób będzie uczestniczyło w wypadku – wspomniał Vega w wywiadzie dla dziennikarzy Wprost. – Gdy wyciągałem z samochodu żonę i córkę, z drugiego pojazdu wyszedł młody człowiek i krzyczał „zabiłeś mi ojca”. Dotarło do mnie, że zaraz trafię do więzienia. Wtedy zrozumiałem, że jedyne, co może dać mojej rodzinie bezpieczeństwo i ochronić nas, to relacja z Panem Bogiem – przyznał Patryk Vega.

Po tym wydarzeniu reżyser zmienił swoje dotychczasowe podejście do wiary w Boga i kościoła. Postanowił diametralnie przewartościować swoje życie. Vega zaczął czynnie uczestniczyć w spotkaniach wspólnoty katolickiej, poddał się nawet egzorcyzmom.

Komentarze

Komentarze