Site icon Dziecko i Figura

Sonia Bohosiewicz wrzuciła na swój Instagram pikantne zdjęcie!

Sonia Bohosiewicz wrzuciła na swój Instagram pikantne zdjęcie, Sonia Bohosiewicz, polska aktorka

Sonia Bohosiewicz to znana i ceniona polska aktorka, znana widzom m. in. z filmów: Rezerwat, Syberiada polska, Fotograf. Ostatnio, Sonia Bohosiewicz wrzuciła na swój Instagram pikantne zdjęcie! Mogłoby się wydawać, że gwiazda zdecydowała się pozować bez ubrania. 

Aktorka postanowiła opowiedzieć o reakcji swojego męża na widok „niecodziennego” zdjęcia. Na pytanie partnera: „Tyś tam nago latała?” odpowiedziała z przekonaniem: „Coś Ty! Przecież mam majtki”. Oprócz tego, Sonia postanowiła również podzielić się zabawną anegdotą, której bohaterką jest babcia Ślązaczka.

„Jak to umawiała moja babcia: kiedyś żeby zobaczyć rzyć trzeba było odgarnąć majtki. A teraz żeby zobaczyć majtki trzeba odgarnąć rzyć” – napisała obok zdjęcia Sonia Bohosiewicz, tłumacząc przy tym, że rzyć w śląskiej gwarze oznacza pośladki.

Fani Soni Bohosiewicz są zachwyceni fotografią, która znalazła się na oficjalnym Instagramowym profilu. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych skierowanych do aktorki.

„Soniu, niejedna nastolatka zazdrości Ci figury, że o podejściu do życia nie wspomnę … Tak 3maj !! Gratuluję Ci odwagi do takiej sesji”,

„Uh huh, odważnie! Podoba mi sie ta sesja, nawet po cichu zazdroszcze”- pisali w komentarzach obserwujący.

A Wam jak podoba się zdjęcie aktorki? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzu!

Źródło zdjęcia: Instagram Soni Bohosiewicz @soniabohosiewicz

Źródło: Instagram Soni Bohosiewicz @soniabohosiewicz

Zobacz też: Maja Bohosiewicz SKRYTYKOWANA NA INSTAGRAMIE! Tak przejawia się HIPOKRYZJA CELEBRYTÓW?

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version