Site icon Dziecko i Figura

Wojewódzki wspiera akcję #zostajewdomu i pokazuje GOŁY…

goły

IG

Jeszcze dwa tygodnie temu, nikt nawet nie pomyślał, że koronawirus dotrze do Polski i wywoła w niej takie spustoszenie. Niestety, wirus ten dosłownie sparaliżował nasz kraj…

Światowa epidemia koronawirusa

Od kilku tygodni mamy do czynienia z prawdziwą epidemią koronawirusa. Niestety, wirus ten dotarł już do Polski. Na chwilę obecną na całym świecie zarażonych jest już ponad 150 tysięcy osób, z czego 5617 zmarło. W Polsce zmarły 2 osoby, a zarażone są co najmniej 93.

Czytaj też: PANDEMIA koronawirusa! Jak MĄDRZE zrobić zakupy?

IG

#zostajewdomu

Od kilkudziesięciu godzin w Polsce ustanowiony jest stan zagrożenia epidemicznego. Zamknięte są nie tylko szkoły, przedszkola, instytucje kulturalne, kluby, restauracje, ale także granice naszego kraju oraz częściowo – działalność galerii handlowych.

Zdecydowano również o wprowadzeniu zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób, zarówno w budynkach, jak i na świeżym powietrzu. Władze kraju apelują, aby w miarę możliwości pozostać przez najbliższe 2 tygodnie w domu i stosować się do wszelkich zaleceń mających na celu wyeliminowanie rozprzestrzeniania się wirusa.

IG

Kuba Wojewódzki pokazał…

W akcję #zostajewdomu postanowił się także włączyć Kuba Wojewódzki, który zgodnie z zaleceniami władz, w ogóle nie opuszcza swojego warszawskiego mieszkania. Prezenter postanowił wesprzeć akcję w dosyć nietypowy sposób. Wrzucił do sieci swoje nagie zdjęcie z plaży nudystów z wakacji w Chałupach z 1985 roku.

Po co? Żeby zachęcić ludzi do pozostania w domu.

„Podobno goła dupa zwiększa zasięgi Żarty się skończyły ~ Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność Mądrość Wspólnota. Zostań w domu. Przeżyjmy to Razem” – napisał na Instagramie.

„Zazdroszczę figury!!!”.

To już teraz wiadomo gdzie koronavirus się narodził 😉 hihi„.

Zgrabna dupka Jakubie 🙂 #zostańwdomu” – pisali fani.

A wy pamiętacie o tym, żeby włączyć się do akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi?

Czytaj też: DRAMAT u Shannen Doherty! Walczy z rakiem i koronawirusem…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version