Nie zgadniesz, GDZIE Rozenek urządzi pierwsze urodziny Heniowi! Na bogato?

Małgorzata Rozenek szykuje nie lada niespodziankę na pierwsze urodziny swojego synka Henia. Do tej pory urządzała przyjęcia urodzinowe dla swoich pociech w Warszawie. Teraz to się zmieni! Zabiera Henia na drugi koniec świata.

Ukochany Henryk

Małgorzata Rozenek wspólnie z mężem Radosławem, długo starali się o wspólne dziecko. W końcu dzięki metodzie in vitro na świat przyszedł Henryk. Chłopiec w czerwcu skończy roczek. Z tej okazji jego sławna mama szykuje mu niesamowitą niespodziankę. To nowość, bo do tej pory przyjęcia urodzinowe swoich synów urządzała w stolicy.

 

Urodzinowy wyjazd

Celebrytka chętnie pokazuje swojego rocznego synka w mediach społecznościowych. Zdjęcia i wpisy z małym Heniem rozczulają internautów. Synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana stał się jednym z najpopularniejszych dzieci na Instagramie. Rodzice są w stanie dać Heniowi przysłowiową gwiazdkę z nieba. Pierwsze urodziny Henio będzie obchodził z dala od kraju.

Ale Meksyk!

Rodzice urządzają urodzinowy wyjazd aż do Meksyku. Małgorzata wspólnie z rodziną spędzi tam aż miesiąc. Celebrytka powiedziała:

W Warszawie zawsze organizowaliśmy chłopcom imprezy tematyczne. W tym roku wyłamiemy się z tradycji, ale słońce nam to zrekompensuje”

Urodziny chłopca przypadają 10 czerwca. Już wcześniej Małgorzata Rozenek z rodziną , odpoczywała w Meksyku. Ma sentyment do tego kraju. Celebrytka tłumaczyła:

Urodziny Henia, którego podczas naszej pierwszej wyprawy do Meksyku nazwaliśmy Nachosem, zorganizujemy pewnie w jakiejś lokalnej restauracji. Po powrocie do Polski, jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, planujemy większą imprezę dla chłopców”

Motywem przewodni, imprezy urodzinowej mają być misie i samochody.

 

Źródło: Party

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze