10 ciekawych pomysłów na świąteczne prezenty!

Święta to czas, kiedy choć na chwilę możemy zapomnieć o wszystkich zmartwieniach świata i po prostu cieszyć się przebywaniem w otoczeniu bliskich nam osób. Jest to też czas rozdawania (i otrzymywania) prezentów!

Już za miesiąc będziemy obchodzili Święta Bożego Narodzenia. To nie tylko czas zadumy i refleksji oraz rodzinnych spotkań przy suto zastawionym stole, ale też czas prezentów.

Jeżeli tak jak my, ty również myślisz o kupowaniu prezentów dużo wcześniej i nie lubisz odkładać tego „na ostatnią chwilę”, już dziś zapoznaj się z naszą listą 10 najciekawszych (i zarazem ponadczasowych) prezentów na święta!

1. Marmurkowe kubki

https://www.instagram.com/p/Bu3hKiVlli3/?utm_source=ig_web_copy_link

Wszyscy uwielbiają napić się czasem czegoś gorącego – kawy, herbaty lub filiżanki gorącego kakao. Dlatego jest to świetny prezent dla każdego, który przy okazji nie będzie cię dużo kosztować!

Czy można zrobić taki kubek samemu?

Oczywiście! Wszystko czego potrzebujesz to biały kubek i trochę lakieru do paznokci! Zaczynasz od wlania lakieru do paznokci do pojemnika z ciepłą wodą. Następnie bierzesz kubek i zanurzasz go w wodzie z lakierem do paznokci, aby stworzyć fajny wzór.

2. Kapcie

https://www.instagram.com/p/BvR5NkcgAAK/?utm_source=ig_web_copy_link

Kto z nas nie lubi ładnej pary wygodnych kapci do noszenia w domu po stresującym dniu w pracy? Jest to prezent, który nie tylko jest uroczy i tani, ale też bardzo użyteczny.

3. Świeca zapachowa

To prosty, niedrogi i piękny prezent dla każdej kobiety! Wszystko czego potrzebujesz to słoik, zapachowa świeca oraz trochę dodatków w postaci wstążek, koralików, sztucznego śniegu, wysuszonych owoców lub liści oraz gałązek świeżego świerku. Możesz zrobić kilka świec, każdą z unikalnym designem. Jedynym ograniczeniem jest tu twoja wyobraźnia!

4. Karnet na masaż

https://www.instagram.com/p/B5SPpxLn0Ti/?utm_source=ig_web_copy_link

Większości z nas przydałby się po ciężkim dniu masaż. Masaż odpręża, uspokaja i koi spięte i zestresowane ciało. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiej ci osoby.

5. Bilet na koncert ulubionego artysty

Na pewno wiesz, kto jest ulubionym artystą bliskiej ci osoby. I to bardzo dobrze! Pomysł na prezent masz gotowy! Możesz jej kupić bilet na koncert tego artysty w Polsce!

6. Voucher na kolację dla dwojga

https://www.instagram.com/p/B5STitwlG3k/?utm_source=ig_web_copy_link

Świetnym pomysłem na prezent będzie też wykupienie vouchera na romantyczną kolację dla dwojga w restauracji. Coś takiego zawsze się przydaje i wywołuje na twarzy uśmiech.

7. Lekcje tańca

https://www.instagram.com/p/B4W8eTVjgdT/?utm_source=ig_web_copy_link

Większość kobiet uwielbia tańczyć. Lekcje tańca to doskonały pomysł na niebanalny prezent dla pań, które nie mogą żyć bez tańca i chciałyby nauczyć się profesjonalnych kroków salsy czy samby.

8. Bilety do teatru

https://www.instagram.com/p/B5SHfZ4nAmI/?utm_source=ig_web_copy_link

To doskonały prezent dla rodziców lub dziadków, którzy rzadko wychodzą z domu. Wizyta w teatrze to nie tylko doskonała okazja do tego, żeby pobyć razem, ale też do kontaktu ze sztuką i kulturą!

9. Kurs profesjonalnego makijażu

https://www.instagram.com/p/B3xLFAkpowk/?utm_source=ig_web_copy_link

Każda z nas chciałaby umieć pięknie się malować, ale niestety nie każda z nas to potrafi. Z pomocą przychodzi kurs profesjonalnego makijażu! Dzięki niemu nauczysz się, jak powinnaś dobierać fluidy, pomadki oraz cienie i nauczysz się podstaw prawidłowego makijażu twarzy.

10. Wizyta u modnego fryzjera

https://www.instagram.com/p/B5SUOVyqUgI/?utm_source=ig_web_copy_link

Wizyta u modnego fryzjera to prezent, który zadowoli zarówno kobiety, jak i mężczyzn. W końcu o włosy i nienaganne uczesanie powinien dbać każdy z nas!

Czytaj też: Czy dawać dzieciom prezenty na św. Mikołaja

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze