10 przykazań, aby uczynić wasz związek SZCZĘŚLIWSZYM! Sprawdź i zacznij już dziś!

Wszyscy wiemy, ze miesiąc miodowy nie trwa wiecznie. Lecz czy to oznacza, że przywrócenie tej pierwszej ekscytacji i motyli w brzuchu (choćby na chwilę) jest niemożliwe? Absolutnie nie! Małżeństwo to długa droga pełna zakrętów. Niektóre pary wypadają na nich z toru i już na niego nie wracają, ale też wiele sobie z nimi radzi. Oto 10 zasad, które trzeba przestrzegać aby utrzymać ogień w długoletnim związku!

 
1. Przypominaj partnerowi (i sobie), że go/ją doceniasz 
 
2. Dziękuj za małe rzeczy
 
3. Bądź zawsze szczery wobec partnera, nawet jeśli się wstydzisz 
 
4. Dbaj o swój wygląd
 
Tak, wiemy, wygląd to nie wszystko, ale dbając o siebie sprawiasz przyjemność nie tyko partnerowi, ale i (a może nawet przede wszystkim) sobie.
 
5. Spędzaj czas ze znajomymi bez partnera
 
W ten sposób dajecie sobie czas na zatęsknienie za sobą oraz stajecie się dla siebie ciekawsi
 
6. Uważaj na słowa! 
 
Wiemy, że słowa potrafią ranić. Ważne by nawet podczas kłótni uważać na to co mówimy. Nie rańmy niepotrzebnie naszych ukochanych. Niby to oczywiste, jednak tak często o tym zapominamy..
 
7. Odpuść
 
Tak często tracimy nerwy na sprawy kompletnie nieistotne. Kiedy czujesz, ze nabiera w tobie złość, weź głęboki wdech i zastanów się na spokojnie czy napewno warto zaczynać awanturę
 
8. Pamiętaj, że każdy związek ma wzloty i upadki 
 
Pamiętaj o tym szczególnie wtedy, kiedy akurat jest ciężko.
 
9. Bądź miły dla partnera 
 
10. Utrzymuj ogień!
 
I nie chodzi tu tylko o sypialnie. Róbcie razem ciekawe rzeczy: spontaniczne podróże, spacer w blasku księżyca, romantyczna kolacja, sami wiecie najlepiej! 🙂
 
 
MG, Źródło: huffingtonpost.com

Komentarze

Komentarze