12 cech ideału! Zobacz, czy Twój mężczyzna je posiada!

Wybór partnera na życie jest bardzo ważny. Dlatego nie warto przymykać oka na niektóre zachowania. Pamiętaj, że spędzisz z tym mężczyzną całe życie, dlatego ważne jest, aby on był odpowiedni dla Ciebie.  Poniżej przedstawiamy 12 cech, które powinien mieć ten jedyny.

https://pl.freepik.com/
 1. Dojrzały

Niedojrzały facet, nie zasługuje na zaufanie. Dojrzały zaś, wie czego chce i umie Myślec priorytetowo. W życiu ma plan, który konsekwentnie realizuje – jeżeli jesteś jego częścią, zrobi wszystko żebyście byli szczęśliwi.

 1. Dżentelmen

Może się wydawać, że takich mężczyzn już nie ma, a te ‘wymagania’ są starodawne. Nic bardziej mylnego. Otwieranie drzwi przed kobietą, ustępowanie jej miejsca, przepuszczanie jej w drzwiach oraz wiele innych, to ważne elementy w związku. To one ukazują jego stosunek do Ciebie.

 1. Chce poważnego związku

Nie ma opcji, zęby on był niepewny czy chce z Tobą być. Nie łudź się, że to przetrwa dłużej. Skoro zdecydował się na związek nie będąc gotowym lub niepewnym, to nie świadczy o nim dobrze.  Jego nastawnie już się nie zmieni.

 1. Okazuje Ci szacunek

To absolutna podstawa. Nie musi się z Tobą zgadzać we wszystkim, ale musi szanować Twoje zdanie i decyzje. Akceptuje także Twoją rodzinę, nawet jeżeli nie mają najlepszego kontaktu.

 1. Broni Cię

Nie chodzi tylko o obronę kiedy ktoś Cię zaczepia. Ważne jest także, czy staje w Twojej obronie przed rodzicami czy przyjaciółmi. Jego krewni muszą się liczyć z Tobą i Waszym związkiem.

 1. Wrażliwy

Chodzi o wrażliwość na losy innych ludzi. Jeżeli nie pozostaje obojętny, możesz mieć pewność, że będzie Wam razem dobrze. Namiętność i wielka miłość z czasem przygasają. Jednak jeśli on potrafi okazać szacunek innym ludziom, możesz być pewna, że z biegiem czasu będzie dla Ciebie wciąż taki sam.

 1. Lubi być z Tobą

Po prostu lubi Twoje towarzystwo. Jeżeli oboje czujecie się ze sobą dobrze, to świetna wróżba. Pamiętaj, że sposób wspólnego spędzania czasu ma znaczenie. On powinien brać pod uwagę Twoje zainteresowania i nie patrzeć tylko przez swój pryzmat.

 1. Adoruje Cię

Nie musi to oznaczać, że powinien Ci kupować kwiaty trzy razy w tygodniu. W tym przypadku, liczą się gesty. Śniadanie do łóżka, romantyczna kolacja, karteczka na blacie kuchennym, słodki sms. Takie rzeczy mają ogromne znaczenie.

 1. Nie chce Cię zmieniać

Lubi Cię taką, jaką jesteś – zdarza Ci się powiedzieć coś głupiego? Nie masz wyczucia sytuacji? To nic! On kocha Ciebie, właśnie taką.

 1. Uskrzydla Cię

Czujesz, że możesz przy nim wszystko? Wspaniale! Właśnie o to chodzi. Wsparcie ze strony partnera jest koniecznością. Szydzenie i wyśmiewanie się, są zachowaniami niedopuszczalnymi w relacjach damsko – męskich.

 1. Wierność

Nie ma związku bez wierności, to podstawa i fundament relacji.  Wiadomo, że mogą mu się podobać inne kobiety, to normalne (Tobie też przecież podobają się inni mężczyźni). To nic złego. Ważne, że nie zamieniłby Cię, nawet za modelkę Victoria’s Secret.

 1. Troszczy się

Dzwoni do Ciebie gdy masz zły dzień, lub stresującą sytuację w pracy. Podnosi Cię na duchu wspiera i pociesza. Wie co lubisz, a czego nie. Opiekuje się Tobą gdy leżysz chora w łóżku. Bierze czynny udział w realizacji obowiązków domowych – codzienne czynności, które pokazują jego stosunek do Ciebie i Waszej relacji.

Komentarze

Komentarze