12-latka mówi o NAJGORSZYM DNIU w swoim życiu. Została ZGWAŁCONA

Fundacja Gniazdo os działa od maja 2017 r. Zajmuje się walką z pedofilią. Jej przedstawiciele opublikowali przerażający film w mediach społecznościowych z dopiskiem “Udostępnij, jeśli uznasz, że to ważne…. Nagranie stało się viralem. Udostępniono go ponad 16 tys. razy (stan na 8.01).

Kasia
Bohaterką filmu udostępnionego przez Fundację Gniazdo os jest 12-letnia Kasia. Nastolatka nawiązała przez internet znajomość z 16-letnim Bartkiem — przynajmniej tak sądziła. Z czasem zakochała się w chłopaku. Postanowiła się z nim spotkać osobiście. Kiedy dotarła na miejsce, w którym się z nim umówiła, została uderzona, a następnie zgwałcona…

Okazało się, że to pedofil podawał się za nastolatka. W filmie dziewczyna opowiada o najgorszym dniu w swoim życiu, który zmienił ją już na zawsze. Miała nadzieję spotkać ukochaną osobę, przeżyć piękną randkę, ale została pozbawiona czystości. Jak mówi, obudziła się bez spodni. Miała na sobie zakrwawioną bieliznę.

https://www.facebook.com/gniazdoos/videos/128839291229929

Mocna akcja fundacji
Niestety, 12-letnia Kasia nie jest jedyną ofiarą pedofila. Oprócz niej w filmie wypowiadają się inne skrzywdzone dziewczyny.

Chociaż przedstawione na nagraniu historie nie są prawdziwe, to ich podstawę stanowią wydarzenia, które miały miejsce naprawdę. Okazuje się, że pedofile działają na podstawie utartego schematu, a zeznania dziewcząt, które miały z nimi styczność, mają wspólny mianownik.

Występujące w filmie nastolatki to zwykłe uczennice, które również chcą walczyć z pedofilią w internecie (to tutaj najczęściej pedofile upatrują swoje ofiary, gdyż jest to miejsce spotkań młodych ludzi). Ich celem jest uświadamianie i przestrzeganie młodych ludzi przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem w sieci.

Źródło: Facebook
Źródło zdjęcia: Facebook / @Gniazdo Os

Komentarze

Komentarze