12-latka urodziła dziecko! SZOK. Dumny ojciec ma 24 lata!

W ubiegłym tygodniu 12- latka urodziła dziecko w stanie Oklahoma w USA. Ojcem dziecka jest 24- letni mężczyzna, który twierdzi, że spotyka się z młodocianą od kilku miesięcy i jest dumny z tego, że został tatą. Ojcu dziecka grozi kara pozbawienia wolności.

Juan Miranda- Jara przyprowadził do szpitala swoją 12- letnią partnerkę, która była w zaawansowanej ciąży. Zdarzenie miało miejsce 14 lipca w Stanie Oklahoma (USA). Mężczyzna twierdził, że jest ojcem dziecka i najwyraźniej rozpierała go duma.

Personel szpitala z miasteczka Tulsy Danny Bean wezwał policję, ponieważ podejrzewał, że doszło do gwałtu na nieletniej.

12- latka urodziła dziecko, a ojciec trafił w ręce policji

Jak się okazało, 12- latka urodziła zdrową córeczkę, a poród przebiegł bez powikłań mimo młodego wieku ciężarnej. Młoda mama została wypisana ze szpitala wraz z córeczką , natomiast 24- letni ojciec dziecka został aresztowany pod zarzutem gwałtu na nieletniej. Mężczyzna był dumny z tego, że został ojcem i nie rozumiał dlaczego zatrzymała go policja. Tymczasem, w stanie Oklahoma granica wieku, od której można uprawiać seks za obopólną zgodą bez konsekwencji prawnych, wynosi 16 lat.

 

Źródło: PIXABAY.COM

 

Jak do tego doszło?

Jak to możliwe, że 24- latek utrzymywał kontakty seksualne z 12- latką i nikt nie zgłosił tego na policję? Nie wiadomo jak to się stało, że związek 12- latki z 24- latkiem nie wyszedł na światło dzienne. Tym bardziej, że na usuniętej już stronie na Facebooku, Juan Miranda- Jara udostępniał zdjęcia ze swoją nieletnią, ciężarną dziewczyną. Prawdopodobnie rodzina 24- latka wiedziała o ich związku i aprobowała go.

 

Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/

Komentarze

Komentarze