12 sposobów na atrakcyjny wygląd!

Każda kobieta jest piękna. Jak wiadomo, uroda to nie wszystko, ale fajnie jest czuć się dobrze w swoim ciele. Poniżej przedstawiamy 12 kroków, dzięki którym codziennie będziesz czuła się piękna!

https://pl.freepik.com/
 1. Utrzymuj kontakt wzrokowy

Dlaczego? Ponieważ pewność siebie jest turbo atrakcyjna! Nie uciekaj wzrokiem od rozmówcy. Patrząc prosto w oczy, pokazujesz, że jesteś pewną siebie kobietą.

 1. Uśmiechaj się

To najpiękniejszy kosmetyk. Dzięki niemu zyskujemy sympatię innych. Wyglądamy na ciepłe i radosne osoby.

 1. Noś się wygodnie

Chodzi o ubrania. Nieważny jaki styl lubisz. Ubieraj się tak jak lubisz. Ma Ci być wygodnie. Dzięki temu czujesz się pięknie, a Twoje ruchy są swobodne.

 1. Zadbaj o skórę

Oczyszczaj, nawilżaj i stosuj naturalne kosmetyki. Nie zapominaj, że Twoja cera także potrzebuje odpoczynku. Postaraj się chociaż raz w tygodni dać jej wolne od makijażu.

 1. Znajdź najlepszy make-up

Eksperymentuj! Dzięki temu znajdziesz najlepszy makijaż dla siebie. Nieważne czy lubisz delikatny, czy mocny make-up. Pamiętaj, to Ty masz się czuć dobrze! Dzięki temu jesteś najlepszą wersją siebie i zyskujesz w oczach innych.

 1. Zalotne spojrzenie

Nic tak nie dodaje uroku jak piękne rzęsy. Na rynku istnieje wiele metod na obłędne rzęsy. Doklejanie, maskara, zalotka – wybierz co jest dla Ciebie najlepsze.

 1. Zadbane paznokcie

Niekoniecznie muszą być pomalowane. Grunt, że mają ładny, zadbany kształt i są CZYSTE! Warto stosować odżywki, stworzone specjalnie dla paznokci.

 1. Zapach

Używaj perfum. Jednak uważaj na ilość, aby nie przesadzić. Zbyt intensywny zapach może przynieść odwrotny skutek – ½ pompki powinny wystarczyć.

 1. Wysypiaj się

Odpoczynek ma ogromny wpływ na wygląd. Staraj się spać 8 godzin dziennie! Sen to najlepszy kosmetyk!

 1. Pij wodę

Nawodnienie to klucz do sukcesu. Oczyszcza organizm i podkręca metabolizm. 1,5l wody, to absolutna konieczność.

 1. Aktywność

Spontaniczny spacer to świetna forma na aktywne spędzenie czasu. Trening w domu może przynieść równie wiele frajdy. 30 minut ćwiczeń, 3 razy w tygodniu – tyle powinnaś trenować dla zachowania formy.

 1. Odpowiednia dieta

Nie musisz sobie wszystkiego odmawiać – najważniejszy jest umiar. Pamiętaj, dieta jest kluczowa dla pięknego wyglądu.

Komentarze

Komentarze