14-letnia Natalia ze Starachowic ZAGINĘŁA! Rodzice proszą o pomoc w odnalezieniu dziecka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionej nastolatki. Natalia Gontarz ma 14 lat. Wyszła z domu 3 czerwca 2019, nie informując o niczym swoich bliskich. Rodzice proszą o pomoc w odnalezieniu dziecka!

Prezentujemy rysopis zaginionej dziewczyny: wzrost ok. 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond, oczy niebiesko-szare. Dziewczyna ubrana była w bluzkę na ramiączkach koloru żółtego lub czarnego, spodnie typu dżinsy koloru czarnego, nastolatka miała założone buty trampki koloru różowego.

– Nigdy nie było takiej sytuacji, by wychodziła z domu i nie wracała. Kiedy nie było jej w domu, pisała SMS-a: „Mamo, nie martw się o mnie” – powiedziała portalowi starachowicki.eu matka zaginionej 14-latki ze Starachowic.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat obecnego miejsca pobytu Natalii Gontarz, proszone są o kontakt z policjantami z KPP Starachowice, ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (41) 276 03 25, 276 02 05 lub 112.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Zobacz też: KATARZYNA BOSACKA zwolniona z telewizji TVN! ZŁAMAŁA ZASADY OKREŚLONE W UMOWIE

Zdjęcie: Świętokrzyska Policja

 

 

Komentarze

Komentarze