14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

14-letnia obecnie Darya i jej 11-letni chłopak Ivan oznajmili na początku tego roku, że dziewczynka zaszła w ciążę w wieku 13 lat. Pomimo trzyletniej różnicy wieku zobowiązali się wspólnie wychowywać dziecko. Dodajmy, że nie jest ono potomkiem 11-letniego Ivana.

Nastolatka w ciąży

Darya i jej chłopak Ivan mieszkają w Rosji. Na początku tego roku nastolatka poinformowała, że zaszła w ciążę w wieku 13 lat, po tym jak zgwałcił ją „bardzo gruby” mężczyzna, który jest ojcem dziecka.

Po nagłośnieniu tej bulwersującej sprawy, Darya zyskała światowy rozgłos. Nastolatka może się pochwalić 100 000 obserwujących na Instagramie i ponad 37 000 osób śledzących jej posty na TikToku.

Czytaj też: ZŁE WIEŚCI! Badania sugerują, że ciąża może PRZYSPIESZYĆ…

dziecko
DS

Q&A z fanami

Podczas sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi obserwatorami na Instagramie, Rosjanka opowiedziała, jak jej rodzice zareagowali na jej związek z Ivanem.

„Na początku były różne nieporozumienia w mojej rodzinie i w rodzinie Ivana. Ale mimo to nasi rodzice się ze sobą zaprzyjaźnili. Nasza różnica wieku nie wpływa na nasze relacje. Nie zwracamy na to uwagi. Niektórzy twierdzą, że Ivan jest jeszcze dzieckiem i tak dalej. Moi rodzice też tak myśleli, dopóki go lepiej nie poznali” – powiedziała nastolatka.

W kolejnej sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi obserwatorami na Instagramie nastolatka powiedziała, że mimo iż nosi w swoim łonie dziecko, które nie jest potomkiem Ivana, zamierzają wychowywać je wspólnie. Mimo iż Darya nie zna jeszcze płci maluszka, jest przekonana, że będzie miała córeczkę, której da na imię Karolina.

„Ja ii Ivan bardzo lubimy to imię, ale może zmienimy jeszcze zdanie” – powiedziała.

Czytaj też: Koronawirus a CIĄŻA. NIEPOKOJĄCE wyniki badań…

dziecko
DS
dziecko
DS

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star

Komentarze

Komentarze