Dziecko i Figura

Główna

21- letnia POLKA została okrzyknięta BOHATERKĄ! Uratowała kobietę przed…

21-letnia Polka, uratowały kobietę przed gwałtem, Karolina Smaga

20- letnia Linda Cariglia i 21- letnia Karolina Smaga uratowały kobietę przed gwałtem. Do sytuacji doszło kilka dni temu w Niemczech. Koleżanki wracały wówczas z dyskoteki, kiedy nagle usłyszały krzyki. Postanowiły szybko zareagować…

Michael Koetter, który jest rzecznikiem policji potwierdza, że 25-letni obywatel Maroka próbował dokonać napaści na tle seksualnym, w niedzielę około godziny 6:15. Sytuacja wydarzyła się w niemieckim Bielefeld. Marokańczyk zaciągnął ofiarę w krzaki i próbował ją zgwałcić. Historia skończyłaby się tragicznie, gdyby nie szybka reakcja dwóch odważnych kobiet.

Karolina i jej koleżanka Linda wracały do domu z dyskoteki, kiedy usłyszały krzyki. Domyśliły się, że ofiara potrzebuje pomocy. Bez chwili namysłu podbiegły do 25-letniego oprawcy i dostrzegły, że leży już na kobiecie.

„Nie zastanawiałam się. Chciałam go tylko odepchnąć. Ludzie tylko stali i nic nie robili. Dla mnie to było najgorsze”- informuje Karolina, która udzieliła wywiadu dla niemieckiej telewizji TRL.

Polka poprosiła koleżankę o wezwanie pomocy, jednak ta była zbyt zdenerwowana by wykonać połączenie. Karolina Smaga zadzwoniła po służby, jednak oprawca wyrwał jej telefon, uderzył w twarz i zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Kobieta bez wahania ruszyła w pościg za gwałcicielem. Kiedy go dogoniła, mężczyzna zranił ją nożem i ponownie uciekł. Mimo to, policji udało się go namierzyć.

Bohaterskie zachowanie Karoliny Smagi i jej koleżanki Lindy Cariglii  opisują media na całym świecie!

Zobacz też: Ojciec sadysta znęcał się nad ŻONĄ! Nie uwierzysz CO ZROBIŁA ICH 6-LETNIA CÓRKA

Źródło: nw.de

Źródło zdjęcia: nw.de

  
Wyżej