Edyta Górniak miała zawał? „Natychmiast została wezwana karetka z obsługi”

Edyta Górniak to polska piosenkarka, obdarzona niezwykle pięknym i anielskim głosem. Jest również kompozytorką, autorką tekstów, osobowością telewizyjną. W 1994 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, zajęła wówczas 2 miejsce. Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. Prywatnie, mama 15-letniego Allana.

Media są wstrząśnięte najnowszymi doniesieniami na temat stanu zdrowia artystki. Czy Edyta Górniak miała zawał? Menadżer gwiazdy przyznał w rozmowie z dziennikarzami portalu Pudelek, że w trakcie przygotowań do Festiwalu w Opolu, Edyta zasłabła.

Na próbie w amfiteatrze było 40 stopni Celsjusza. Po przyjeździe do hotelu Edyta źle się poczuła. Skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Natychmiast została wezwana karetka z obsługi festiwalu, a potem druga, bo podejrzewano zawał – powiedział menadżer Edyty Górniak.

Aktualnie artystka przebywa w szpitalu w Opolu.

Obecnie Edyta przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, ma podawane kroplówki.Przeszła szereg badań i po północy powinniśmy mieć pierwsze wyniki. Wtedy okaże się, jak poważny jest jej stan. Czekamy na opinie lekarzy. Jest wiele niepokojących podejrzeń, które teraz trzeba wykluczyć – dodał.

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: Grupa PIJANYCH KOBIET na jednym z POKŁADÓW SAMOLOTU. Urządziły tam WIECZÓR PANIEŃSKI

Komentarze

Komentarze