26-latek wybiegł z płonącego SAMOCHODU! W środku zostawił roczną córeczkę

Do przerażającego zdarzenia doszło niedawno w Karolinie Południowej. Uciekający przed policją kierowca – Imhotep Osiris Norman opuścił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Chwilę później jego auto stanęło w płomieniach. W samochodzie znajdowało się roczne dziecko mężczyzny.

26-latek Imhotep Osiris Norman próbował uciec przed funkcjonariuszami policji, którzy chcieli go skontrolować. W pewnym momencie z podwozia jego samochodu zaczął ulatniać się gaz, oprócz tego można było dostrzec sypiące się iskry. Mężczyzna natychmiast opuścił pojazd i kontynuował pieszą ucieczkę. Chwilę później samochód Normana zaczął się palić. Mężczyzna wyszedł z samochodu, zostawiając w środku roczną córeczkę.

Okazuje się, że powodem ucieczki przed policją była… torba z narkotykami, którą Imhotep Osiris przewoził w aucie. Funkcjonariusze policji potwierdzili, że Norman zdążył ją wyrzucić na zewnątrz zanim auto spłonęło.

Samochód nie palił się, kiedy z niego wyszedłem. Gdyby tak było, pomógłbym swojej córce. Widziałem iskry idące spod opon, kiedy próbowałem się zatrzymać. Nie wiem, jak do tego doszło – tak tłumaczył się Imhotep Osiris Norman.

26-latek został zatrzymany przez policję. Niebawem stanie przed sądem. Wniesiono wobec niego oskarżenie o zabójstwo i znęcanie się nad córką. Mężczyźnie za popełniony czyn grozi nawet dożywocie.

Zobacz też: Będą SPRAWDZAĆ, czy masz CZYSTĄ PUPĘ!? Na tym polskim BASENIE…

Źródło: Youtube, o2.pl

Komentarze

Komentarze