3-LATEK wyskoczył z okna! Matka zamiast zajmować się dzieckiem, LEŻAŁA PIJANA

O mały włos, a ta historia mogłaby zakończyć się tragedią! Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Kochanowskiego. 3-letni chłopiec chcąc dołączyć do bawiących się na podwórku dzieci, wyskoczył z okna mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze.  

Szczęśliwym trafem, wszystkiemu przyglądał się 6-letni chłopiec, który uratował 3-latka. Szybko podbiegł do budynku i zdążył złapać młodsze od siebie o trzy lata dziecko. Wykazał się on ogromnym bohaterstwem i odpowiedzialnością.

Starszy chłopiec zamortyzował upadek, uratował młodszemu życie, a na pewno uchronił przed obrażeniami –tłumaczy Elwira Jurasz, rzeczniczka policji w Bielsku-Białej.

6-latek wziął za rękę chłopca i zaprowadził do swojej mamy. Ta natychmiast poinformowała funkcjonariuszy policji o zdarzeniu. Kiedy policja zapukała do drzwi mieszkania, z którego wypadł chłopiec, zastał ich niecodzienny widok. 37-letnia matka dziecka miała w organizmie około 3 promili alkoholu. W mieszkaniu znajdował się także 58-letni dziadek 3-latka, który również nie był trzeźwy.

Matka miała w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Powiedziała, że dzieckiem miał opiekować się jej dziadek. Ale on miał dwa promile – komentuje rzecznik policji w Bielsku-Białej.

Matce 3-latka, który wyskoczył z okna grozi do 5 lat więzienia.

Źródło: Zgubił broń w IKEI, znalazło ją dziecko…

Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze