3 pomysły na jesienne stylizacje, w których rządzi JEANS!

Wszystko zaczęło się od  kultowych spodni zaprojektowanych przez Leviego Straussa. Z czasem inni projektanci dostrzegli jego potencjał, więc przechwyciły go katany, koszule czy spódniczki. Jeans jest z nami już 160 lat i nadal nie zwalnia tempa, wkradając się również i w jesienne trendy. A modny jest zawsze, zmienia się jedynie sposób jego noszenia! Jak jeans poradzi sobie w towarzystwie jesiennej aury?

Jeans jest jednym z najbardziej lubianych materiałów. Wynika to głownie z łatwości jego łączenia z innymi trendami.  Z początku może się wydawać nudnym kompanem do tworzenia stylizacji, jednak gwarantujemy, że zyskuje przy bliższym poznaniu. Grunt, to wiedzieć w jakim towarzystwie lubi się obracać. Tutaj z  pomocą przychodzą fashionistki, które  proponują kilka pomysłów na jesienny look  z jego wykorzystaniem.

Jeansowy total look

Tak się składa, że  w tym sezonie nie musimy  ograniczyć się do jednej jeansowej części stylizacji. Faktycznie, dotychczas wybierałyśmy  go albo na spodniach albo na oversize’ owych kurtkach czy luźnych koszulach.  Jednak w tym sezonie „albo, albo” przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, ponieważ nowym hitem staje się jeansowy total look. Dlatego z powodzeniem możemy zdecydować się na jeansowe spodnie i denimową koszulę lub bardziej dziewczęco – minispódniczkę i krótką kurtkę jeansówkę.

https://www.instagram.com/daily_style_fashion_/

Jeansowy misz – masz

Powrót mody z lat 70 sprawił, że dzwony nie są przejawem tandety czy modowego fauz paus, ale jednnym z najbardziej pożądanych krojów spodni. Podobnie jest z trendem patchworkowym. Jeans w tym wydaniu równiez może wyglądać interesująco i oryginalnie. Jeśli wybierzemy  spodnie bądź luźne kurtki „z łatami” z pewnością wpasujemy się w patchworkowe zasady!

https://www.instagram.com/afashiontaste/

Jeans oversize

W tym sezonie przekonujemy się coraz częściej, że objętość ma znaczenie. Kurtki puchówki są tego najlepszym dowodem, bo w tym sezonie nadal sięgamy po rozmiar XXL. Przykładem są zbyt obszerne koszule,  które tej jesieni zapinamy jedynie na kilka guzików. Poza tym z mody nie wychodzą nadal jeanowe katany, pasujące idealnie do jesiennej aury.

https://www.instagram.com/hypnotique/

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/stulina/

 

Komentarze

Komentarze