4 świąteczne nowości od Netflixa. Nadciąga spora konkurencja dla Kevina!

Kiedy w pogoni za świątecznymi prezentami musisz przeciskać się wśród tłumu ludzi ogarniętych przedświąteczną gorączką, którzy podobnie jak Ty wpadli w prawdziwy wir przygotowań,  a w telewizji słyszysz zapowiedź kultowego Kevina,  możesz powoli przypuszczać,  że prawdopodobnie zbliża się upragniona Gwiazdka. A, co jeśli nie masz ochoty na kolejną rundę historii o chłopcu, który musi przechytrzyć sprytnych włamywaczy?  Wystarczy włączyć Netflix, który uraczy was zupełnymi nowościami!

Świąteczny Rycerz

Lekka świąteczna opowiastka z nutą romantyzmu w iście gwiazdorskiej obsadzie. Połączenie współczesności ze średniowieczem. Głównym motywem jest przygoda i miłość. Jeśli nadal to za mało informacji, proponujemy krótkie streszczenie.

Brooke (Vanessa Hudgens) jest nauczycielką z małego miasteczka w Ohio. Z kolei sir Cole (Josh Whitehouse) to rycerz z XIV-wiecznej Anglii, który przenosi się w przyszłość.  Wysłany w tajemniczą misję, spotyka swoją prawdziwą miłość, którą jest właśnie Amerykanka, która po rozstaniu z chłopakiem czeka na prawdziwą strzałę amora. Jak potoczą się losy tej dwójki, dowiecie się tylko włączając Netflixa.

W śnieżną noc

Jeden film, kilka opowiadań, znacie ten schemat? Scenarzyści Netflixa prawdopodobnie zainpirowali się kultową komedią „To właśnie miłość” i połączyli trzy wątki w jedną historię. Co ciekawe, jest to ekranizacja opowiadań  Johna Greena, powieściopisarza nastolatków, dlatego zanosi się na interesującą fabułę.

https://www.instagram.com/mercedaily/

 

Tobin jest skrycie zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce Angie (Kiernan Shipka). Jednk dla niej to wyłącznie koleżeńska relacja. Z kolei nieco cyniczna i pewna siebie Julie (Isabela Merced) zupełnie nie wierzy w miłość. Zmienia jednak zdanie, gdy poznaje gwiazdora popu, Stuarta (Shameik Moore).  Trzecia historia dotyczy  dwóch przyjaciółek Addie (Odeya Rush) oraz  Dorrie (Liv Hewson). Eddie wciąż uganiając się za chłopakami lekceważy swoją przyjaciółkę.

Małe zamieszanie  w całej fabule wprowadzi  śnieg, a dokładniej sroga śniażyca, która odetnie niewielkie miasteczko od reszty świata. Jednak jak się okazuje, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bowiem w obliczu zagrożenia wszyscy bohaterowie zrozumieją co w życiu jest naprawdę ważne.

Obłędnych Świąt

Kolejna propozycja Netflixa opowiada historię zapomnianego gwiazdora i ojca rodziny Donna Quinna, który nie przepada za odmiennymi poglądami i obcokrajowcami. Okazuje się jednak, że będzie musiał pożegnać się z konserwatywnym podejściem,  gdy jego najmłodsza córka Emmy (Bridgit Mendler) przedstawia mu  w czasie świąt nowego chłopaka, Matta. Dlatego chcąc, nie chcąc Donn będzie musiał zmierzyć się z zupełnie innym stylem życia, odstającego od tego, który prowadził w małym miasteczku.

https://www.instagram.com/heavenandsuns/

Klaus

Animacja inspirowana „Opowieścią Wigilijną” opowiada o rozpieszczonym synu bogacza, Jasperze, który zostaje wysłany przez ojca do lodowatego  Smeerensburga, gdzie ma nauczyć się odpowiedzialności i samodzielności, pracując jako listonosz. Jego podejście do życia zmienia się wraz z poznaniem twórcy zabawek, tajemniczego Klausa.

https://www.instagram.com/il_nerdastro/

https://www.instagram.com/asavvyzavvy/

Za sukcesem tej produkcji stoi Sergio Pablos, hiszpański specjalista od animacji takich jak: „Herkules”, „Rio” czy ” Jak ukraść księżyc”.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/vanessahudgensbr/

Komentarze

Komentarze