41-latek umawiał się Z DZIEĆMI PRZEZ INTERNET! Dopadła GO SPRAWIEDLIWOŚĆ

41-latek z Gdańska za pośrednictwem mediów społecznościowych próbował nakłonić dwie 13-letnie dziewczynki na spotkanie. Sprawą zainteresowali się rodzice dzieci, którzy postanowili spotkać się z mężczyzną! O całym zajściu została poinformowana również policja.

Sprawca został ujęty na terenie dzielnicy Suchanino w Gdańsku. Na miejscu natychmiast zjawili się funkcjonariusze policji, którzy otrzymali wezwanie od rodziców dziewczynek. Poinformowali mundurowych o zamiarach mężczyzny.

– Rodzice od razu zareagowali i postanowili sami pojechać na spotkanie z mężczyzną. Kiedy byli na miejscu okazało się, że na spotkanie nie przyszedł nastolatek tylko starszy mężczyzna. Rodzice dziewczynek ujęli 41- latka i zaalarmowali o tym policjantów – relacjonuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku asp. sztab. Mariusz Chrzanowski.

Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Zostały zabezpieczone również jego rzeczy osobiste: telefon komórkowy i komputer. Na podstawie zebranych dowodów postawiono 41-latkowi zarzut dotyczący nawiązywania kontaktu z osobą małoletnią w celach pedofilskich.

Zobacz też: Aż …… TYSIĘCY dzieci z UKRAINY otrzymuje polskie 500+!!! Czy te DZIECI naprawdę MIESZKAJĄ w Polsce?

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze