5 cech, których mężczyźni szukają w kobietach. Zobacz czy je posiadasz!

Istnieje wiele poradników, artykułów i stron poświęconym relacjom damsko-męskim. Jest to bardzo chwytliwy temat. Obie płci pragną poznać upodobania tej drugiej.  Z tego powodu, amerykańscy naukowcy przeprowadzili ankietę na setkach ankietowanych. W jej wyniku wyłonili 5 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach. O jakie cechy chodzi?

Poniżej TOP 5 kobiecych cech oczami mężczyzn.

www.freepik.com
  1. Naturalność

Jak się okazuje, mężczyźni cenią sobie naturalność. Wygląda na to, że umiar w makijażu sprawia, że zyskujemy w oczach płci przeciwnej. Może warto zrezygnować z wielogodzinnych posiedzeń w łazience i postawić na minimalistyczny make-up.

  1. Stosunek talii do bioder

Według naukowców z Colorado, mężczyźni podświadomie zwracają na to uwagę. Stosunek talii do bioder ukazuje kobiecą atrakcyjność, drowie i płodność.

  1. Czerwone ubrania

Okazuje się, że czerwony kolor przyciąga mężczyzn. Sukienka, paznokcie, szminka czy torebka – wystarczy drobny element w tym kolorze, a z pewnością przyciągniesz wzrok niejednego Pana. Czerwony odcień pozwala podkreślić kobiecy temperament i namiętność –dlatego mężczyźni lgną do niego jak pszczoły do miodu.

  1. Życzliwość

Nie bez powodu faceci fantazjują o stewardesach. Kojarzą im się one jako kobiety uśmiechnięte, ciepłe, miłe, życzliwe i reagujące na ich potrzeby. Właśnie taki typ kobiety mężczyźni uwielbiają najbardziej. Życzliwe Panie wypadają w męskich oczach niezwykle atrakcyjnie.

  1. ‘Wysoki’ głos

Według przeprowadzonych badań wynika, że kobiety o wyższej tonacji, kojarzą się mężczyznom z kobiecością, nienagnaną sylwetką i zdolnością do reprodukcji. Panowie, po prostu utożsamiają takie kobiety z atrakcyjnością.

Wojna płci trwa od wieków. Pamiętaj aby nie podążać za pragnieniami innych, tylko być sobą. Każdy z pewnością znajdzie osobę, która pokocha nas takimi, jakimi jesteśmy – na kogoś takiego, warto trochę poczekać 😉
Co sądzisz o tych punktach? Zgadzasz się z nimi?

Komentarze

Komentarze