5-LATKA UMIERA NA RAKA. Oto, jak cierpi jej rodzina. WSTRZĄSAJĄCE zdjęcie

Braylynn Parker ma zaledwie 5 lat. Na początku grudnia 2017 r. lekarz stwierdzili u niej chorobę nowotworową. Jej matka podzieliła się niedawno w mediach społecznościowych zdjęciem, które wstrząsnęło internautami. Fotografia pokazuje prawdę o życiu rodziny osoby chorej na raka.

Glejak pnia mózgu
Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy. To rozlany glejak pnia mózgu — jeden z najgroźniejszych rodzajów raka. Niestety, tylko niewielkiemu odsetkowi chorych udaje się przetrwać. Po wdrożeniu odpowiedniej terapii pacjent może przeżyć kilka miesięcy, maksymalnie rok.

Nieszczęścia chodzą parami
W dniu, w którym mama Braylynn, Allyson Parker, usłyszała diagnozę, jej świat się zawalił. Uświadomiła sobie, że jej córka może nie dożyć 6. urodzin.

Mimo że rozpoczęto zbieranie środków na leczenie 5-latki, to lekarze nie dają jej wielkich szans na wyzdrowienie. Na dodatek okazało się, że dziadek Braylynn też jest chory. Zdiagnozowano u niego stwardnienie zanikowe boczne. Lekarze prognozują, że będzie żył jeszcze nie więcej jak kilka miesięcy.

Wstrząsające zdjęcie
Allyson Parker na bieżąco publikuje w mediach społecznościowych informacje o stanie zdrowia córki. Jeden z postów na Facebooku wstrząsnął internautami.

Kobieta upubliczniła zdjęcie, na którym widać leżącą na szpitalnym łóżku Braylynn i siedzącego obok dziadka. Na jego twarzy maluje się cierpienie i rozpacz.

Chociaż wielu lekarzy nie daje Braylynn szans na przeżycie, jeden ze specjalistów zdecydował się podjąć próbę jej leczenia. Okazuje się, że dziewczynka jest silna.

– Nie mogłabym być z niej bardziej dumna. Zawsze była małą twardzielką, ale chyba nie doceniałam jej siły — napisała Allyson Parker.

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: Facebook / @Allyson Parker

Komentarze

Komentarze