5 RZECZY, których mężczyźni NIENAWIDZĄ W KOBIETACH! Wiedzieliście o nich?

Czy wiecie, że jest kilka kwestii, które naprawdę irytują waszych partnerów? O ile spóźnialstwo czy nadmierny makijaż to coś normalnego, o tyle niżej wymienione kwestie mogą wywołać w związku prawdziwą kłótnię! Poznajcie 5 RZECZY, których mężczyźni NIENAWIDZĄ W KOBIETACH!

Rozrzutność

Mężczyźni wolą kupić jedną parę skórzanych butów i jeden garnitur, cechujący się wysoką jakością wykonania. Hm… kobiety? Wręcz przeciwnie. Setki par butów, które leżą i się kurzą, nowe opakowania zbędnych kosmetyków. Balsamy, kule do kąpieli, trzydziesta torebka. Mówi wam to coś? Mężczyźni nienawidzą w kobietach ich zbytniej rozrzutności.

Sezonowe diety

Mężczyźni przyznają, że nie rozumieją kobiet, które zamiast racjonalnie się odżywiać, ciągle są na sezonowych dietach. Dieta norweska, dieta białkowa, a może dieta kapuściana? Nie, nie i jeszcze raz nie. Mężczyźni preferują świadome podejście do odżywiania i dbania o swoją sylwetkę. Nie testuj na sobie restrykcyjnych diet, tylko wybierz się do dietetyka lub trenera personalnego, który ustali z tobą codzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a także pomoże dobrać odpowiedni rodzaj aktywności fizycznej.

Lista poprzednich partnerów

To naprawdę drażliwy temat dla mężczyzn. Jeśli miałaś w życiu mnóstwo partnerów, lepiej nie mów o tym głośno. Dlaczego mężczyźni nie znoszą, kiedy mówisz o swoich byłych? Ponieważ, nie są w stanie znieść myśli, że ktoś przed nimi spał z ich ukochaną. Im więcej związków z poprzednimi partnerami za tobą, tym gorzej dla ciebie. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych spięć, pewne rzeczy zachowaj wyłącznie dla siebie.

Kompleksy

Mężczyźni nie rozumieją, dlaczego ich ukochane są tak krytyczne wobec samych siebie. „Jestem za gruba”, „Za chuda”, „Mam zbyt dużą pupę”, „Zbyt szerokie ramiona”, „Chciałabym mieć włosy takie jak ona”, „Jestem za niska”, „Chciałabym mieć tak proste zęby” i wiele, wiele innych.

Wielu mężczyzn przyznaje, że im częściej kobiety mówią o swoich kompleksach, tym częściej ONI zaczynają zwracać na te „wymyślone” mankamenty uwagę. Na pewno macie wśród swoich znajomych kobietę, która na pierwszy rzut oka może wydawać się nie do końca atrakcyjna. Może nie ma talii osy i daleko jej do ideału kobiecego piękna, ale wyróżnia ją jedno. PEWNOŚĆ SIEBIE! Uśmiechnięte i pewne siebie kobiety w ich przekonaniu to idealne partnerki.

Zazdrość i brak zaufania

O ile zdrowa zazdrość to coś niezbędnego, by rozpalić uczucia i nadać tzw. pieprzyku związkowi, o tyle szpiegostwo i brak zaufania to kwestie niedopuszczalne! Wystrzegajcie się podglądania smsów, e-maili czy skrzynek pocztowych mediów społecznościowych waszych ukochanych. Takie podglądanie, może stać się powodem do całkowitego rozpadu związku.

Zobacz też: Dzięki tym PROSTYM TRIKOM, wpłyniesz NA SWOJEGO ROZMÓWCĘ! To naprawdę działa!

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze