5 tanich, ale bardzo romantycznych sposobów na spędzenie Walentynek!

Dziś Walentynki, czyli święto zakochanych! Jeżeli nie macie pomysłu na spędzenie tego dnia, podpowiadamy wam, co możecie zrobić, żeby był on dla was wyjątkowy i niezapomniany…

Opcji na spędzenie Walentynek jest wiele. Jedne są bardziej kosztowne, inne mniej. Do wyboru do koloru! Oto garść pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego dnia!

1. Obejrzyjcie razem jakiś film

Większość z nas jest na co dzień tak bardzo zajęta, że nie ma okazji usiąść, otulić się kocem i obejrzeć w spokoju film. Powiedz bliskiej ci osobie, żeby wyciszyła telefon i wspólnie z tobą obejrzała film. Nie zapomnijcie o świecach. Świece sprawiają, że wszystko jest o wiele bardziej romantyczne…

2. Śniadanie do łóżka

Chcesz zaskoczyć bliską ci osobę? Zrób jej śniadanie do łóżka! Walentynki to idealna okazja! Zamiast rezerwować drogą kolację w restauracji, zaskocz swoją drugą połówkę śniadaniem serwowanym wprost do łóżka lub samodzielnie przygotowaną kolacją.

3. Wykup Groupona dla dwojga

Na pewno słyszałaś już o czymś takim, jak Groupon. To strona internetowa, dzięki której na pewno znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie i bliskiej ci osoby – od zabiegów SPA, przez po skoki na bungee, po bilety do teatru…

Czytaj też: WALENTYNKI 2020 – Kiedy są Walentynki?

Walentynek
Unsplash

4. Zróbcie coś razem

Nie musicie wychodzić na miasto – zróbcie coś razem w domu, w którym możecie cieszyć się spokojem i intymnością. Możecie zrobić własne lody lub pizzę, a następnie wspólnie rozkoszować się samodzielnie przygotowanym posiłkiem.

5. Zatańczcie razem

Taniec nie tylko zastępuje rozmowę i pozwala spalić około 500 kalorii na godzinę, ale działa również jak afrodyzjak i bardzo zbliża do siebie ludzi!

Miłość przez cały rok

Wszyscy wiemy, że miłość powinna być okazywana przez cały rok, a nie tylko w Walentynki. Spróbuj jednak spojrzeć na to święto, jak na kolejną okazję, aby pokazać bliskiej ci osobie, jak wiele dla ciebie znaczy, i zrób dla niej coś niezwykłego, żeby jeszcze bardziej podsycić iskierkę w waszym związku!

Czytaj też: Walentynki – jaka jest prawdziwa historia tego święta?

Walentynek
Unsplash

Źródło: Womanitely

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze