(5 zdjęć) Bella Hadid balansuje na granicy nagości. Co na to fani na Instagramie?

Bella, początkowo sławę zyskała nie jako modelka, ale jako młodsza siostra Gigi. Obecnie stoi na własnych nogach, idąc po ścieżce wypracowanego przez siebie sukcesu.

https://www.instagram.com/p/CIbUgW6BMKy/

Sława ośmieliła modelkę

Hadid pojawja się na isnstagramie, intrygując i kusząc fanów swoim wyglądem. Ubrana w stroje, które wydają się łączyć elegancję i szyk w jedno, nie zawsze prezentuje się w pełnej garderobie. Na wielu zdjęciach widzimy ją ubraną całkowicie na czarno, lub dla kontrastu w wyraziste kolory. Taką można ją zobaczyć w mediach. Jednak niektóre zdjęcia Hadid znacznie bardziej pobudzają wyobraźnię. Szczególnie te zamieszczone na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/CI8gHxcF12C/

Dla fanów gotowa jest zrobić wiele

Modelka kusi w różnym stylu, na dole w pełni obsadzonej garderobie, a na górze prześwitującej magi: przezroczyste body, lub top z bogatymi wycięciami i dużą ilością odsłoniętego biustu, a nawet odrobiny sutka. Hadid na jednym ze zdjęć na Instagramie pozuje wydawać by się mogło zupełnie nago, zasłonięta torebką. Podczas, gdy świat walczy z epidemią w domowym areszcie Bella urozmaica czas swoim fanom w dość nietypowy sposób.

https://www.instagram.com/p/Bjs3EmrHNX_/
https://www.instagram.com/p/BmttRrjnJSa/

Jak to było od początku?

Hadid urodziła się i wychowała w Los Angeles w Kalifornii, jest córką biznesmena Mohameda Hadida, oraz niegdyś również modelki Yolandy Hadid. Jej matka wychowywała się w stanach, urodziła zaś w Holandii. Ojciec to Amerykanin z Palestyny. Hadid ma dwoje rodzeństwa, młodszego brata, a także siostrę Gigi, która również jest modelką.

Celebryci na Instagramie

Hadid uznaje się za jedną z najpiękniejszych postaci na wybiegu. Gwiazda, nie jest odosobniona w swoim zachowaniu. Kilku innych celebrytów od czasu do czasu pozwala sobie na wielki pokaz, który budzi liczne emocje. Czyżby nadchodził koniec ery cenzurowanych zdjęć na Instagramie? Gwiazdy coraz częściej wrzucają fotki do sieci bez retuszu, promując naturalność i głośno o niej mówiąc. Cellulit, nadwaga, nie stają już na przeszkodzie. Taka postawa ma być zachęcającą dewizą dla milionów niedowartościowanych. Czy jednak konieczne jest pokazywanie się niemalże nago? Wielu internautów czuje się zdemoralizowanymi postawą Hadid i innych gwiazd wtórujących jej krokowi.

Komentarze

Komentarze