53-letnia (!) Ewa Minge w skąpym bikini! Co za ciało!

Mimo iż Ewa Minge skończyła już 53 lata, wciąż zachwyca doskonałą formą i smukłym ciałem. Jak ona to robi?

Rzadko pokazuje ciało

Ewa Minge słynie z tego, że rzadko eksponuje w sieci swoje ciało. Zwykle możemy ją oglądać w eleganckich i oryginalnych projektach swojego autorstwa lub casualowych stylizacjach. Ostatnio jednak projektantka zrobiła wyjątek i opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie w bikini.

bikini
IG

Miała zły humor

Ostatnio Minge obudziła się w złym humorze, ale postanowiła szybko temu przeciwdziałać. Ubrała się w najpiękniejszy strój kąpielowy jaki miała, pomalowała usta i poszła się poopalać.

„Wstałam dzisiaj z poczuciem ….że wszystko jest do d….y. Mieście takie stany ? Jasne , ze tak. Żadnego konkretnego powodu , choć w tle wibruje kilka małych . Ale w tym wieku wiem już , ze życie bez tej wibracji raczej nie istnieje . Popatrzyłam na niebo , wzięłam prysznic , ubrałam stary, sprawy strój plażowy i postanowiłam się poopalać . Dzień wolny w końcu się trafił a nad morze szkoda czasu gnać na kilka godzin , nad jeziorem jeszcze komary a na moim ogrodzie jest ok . Wzięłam butelkę wody , rozłożyłam szary koc w kolorze mojego nastroju na kanapie i rozłożyłam się na tarasie . A może by tak inaczej …pomyślałam leżąc już w słońcu . Podniosłam się , włożyłam najlepszy strój z kolekcji na kolejne lato, obłędne plażowe kolczyki i pomalowałam usta pomadka w kolorze czerwonego wina z filtrem i kompletnie wodoodporną. Butelkę wody zamieniłam na świeżo wyciskany sok pomarańczowy , kilka kostek lodu , wszystko w kryształowej szklance . Dorzuciłem karafkę kryształową z wodą i kubełek lodu w różowym kolorze i malinowym smaku . Z ogródka zerwałem kilka listków mięty i rozłożyłam żółty ręcznik na szarym kocu . Kupiłam „Filary ziemi” Ken Follett i kilka godzin słuchałam eBook popijając zimne napoje , rodem z dobrej, morskiej kafejki . Czasem dobijamy swój własny nastrój ,wbijając w niego stare, zardzewiałe gwoździe …a wystarczy uznać fakt bycia w domu za komfort , który zasługuje także na kolorowe wstążki i fajerwerki . W końcu mamy niedziele , dzień święty czy tez świąteczny i od nas zależy czy zechce się nam ,trochę go pokolorować” – napisała w sieci Minge.

Czytaj też: Izabella Krzan kusi NAGOŚCIĄ! Zakryła się jedynie kawałkiem… (Zdjęcie!)

bikini
IG

Robimy z siebie cierpiętników

Gwiazda zauważa, że ludzie sami robią z siebie cierpiętników, przez co są jeszcze bardziej nieszczęśliwi.

„Zauważyłam, ze z wiekiem i zasiedzeniem w związkach robimy sami z siebie , za zamkniętymi drzwiami cierpiętników . Trudno nie zawsze jest ten czas , kiedy możesz grzać się w luksusowym kurorcie , eksponując zdobycze mody 😈 , można wiec sobie ten kurort urządzić 🤷🏻‍♀️a potrzebę ekshibicjonizmu plażowego zaspokoić na instagramie 😂😂😂😂 . Poza wzornictwem mam pasje pomagania ludziom i ta pasja powoduje , ze stykam się codziennie z ludźmi z podwyższonej grupy ryzyka. To co widzę na zdjęciach moich znajomych , którzy przebywają obecnie na plażach przeraża mnie. Czy rzeczywiście musimy tego lata przywieźć do naszych miast, wsi koronę?” – wyznała Minge na Instagramie.

Trzeba przyznać, że 53-letnia projektanta prezentuje się naprawdę świetnie w bikini. Podoba Wam się?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze