Ma 6 lat i 11 MILIONÓW dolarów na koncie. ZAROBIŁ JE SAM

6-letni chłopiec o imieniu Ryan jest na liście najlepiej opłacanych gwiazd serwisu YouTube w 2017 r. Na jego koncie znajduje się 11 milionów dolarów. Chłopiec zarobił je, bawiąc się.

Filmy o zabawkach
Ryan zaczął pracować w wieku 4 lat. Już wtedy zajmował się recenzowaniem zabawek. Filmy z jego udziałem nagrywali rodzice i to oni umieszczali je w internecie. Na każdym z nich widać, jak chłopiec bawi się zabawkami i opowiada o nich.

Wraz z rosnącą popularnością kanału Ryana zaczęli się do niego zwracać producenci zabawek z prośbą o opinię na temat ich produktów.

Rodzinny biznes
To skłoniło też mamę Ryana do porzucenia dotychczasowej pracy na rzecz rozwijania kanału syna (Ryan ToysReview). Zaczęła nawiązywać współpracę z firmami i sklepami.

Duże zainteresowanie treściami pojawiającymi się na kanale Ryana przełożyło się na zarobki. Chłopiec w ciągu roku zarobił 11 mln dolarów.

Mimo pieniędzy i popularności Ryan prowadzi normalne życie. W ciągu tygodnia chodzi do szkoły, w weekendy nagrywa filmy. Na razie sprawia mu to radość, jego rodzice uzależniają kolejne produkcje od syna. Będą robić to do momentu, gdy on tego będzie chciał.

Zobacz też: ZARABIAJĄ na pokazywaniu DZIECI w internecie. Jaka KWOTA co miesiąc zasila ich konto?

Źródło: washingtonpost.com
Źródło zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze