6-latek umierał w męczarniach! Ojciec wlał mu do gardła wrzątek!

6-latek umierał w męczarniach! Ojciec wlał mu do gardła wrzątek. Śledczym udało się ustalić, że mężczyzna miał przeprowadzać na dziecku eksperymentalne egzorcyzmy.

Pochodzący z Arizony mężczyzna został aresztowany w związku ze śmiercią swojego 6-letniego syna. Szczegóły tej historii są przerażające. W rozmowie z funkcjonariuszami ojciec tłumaczył, że chciał jedynie „wypędzić demona, który opętał ciało dziecka”.
6-latek doznał dotkliwych poparzeń, wskutek czego zmarł. Ta makabryczna zbrodnia i celowe działanie ojca wydaje się nieprawdopodobne. Jak można umyślnie zabić własne dziecko? Pablo Martinez umieścił głowę swojego syna pod kranem w wannie, a następnie odkręcił gorącą wodę. Powtarzał tę czynność przez co najmniej dziesięć minut, w wyniku czego dziecko poparzyło sobie gardło, przełyk i organy wewnętrzne.
Pablo Martinez wielokrotnie podkreślał, że był przerażony zachowaniem dziecka. Jego syn doznał podobno ” „nienaturalnego ataku wściekłości”, co wywołało u ojca niepokój. Finalnie ojciec zdecydował się… wlać do gardła chłopca gorącą wodę! Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie chłopca. Został już zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Na miejsce zdarzenia policję wezwała żona sprawcy.
6-latek miał poparzenia na 15 procentach swojego ciała, między innymi na łokciach, przedramionach. Miał także poparzoną twarz i organy wewnętrzne. Przeprowadzona przez śledczych sekcja zwłok potwierdziła to.

Komentarze

Komentarze