Książę William dał TO Kate z okazji 10 rocznicy ślubu? Opadną wam szczęki!

Książę William i księżna Kate, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie. Z racji swojego urodzenia i pełnionej funkcji pozostają na tzw. ciągłym „świeczniku”. W ostatnim czasie mogliśmy również podziwiać ich w romantycznej sesji zdjęciowej, która została wykonana z okazji 10. rocznicy ich ślubu, przypadającej na 29. kwietnia.

Piękna Kate podczas sesji zdjęciowej wyglądała bardzo korzystnie. Została ubrana w błękitną szyfonową bluzkę w delikatne kwiatuszki oraz w spódnicę o podobnym wzorze, również niebieską. William także postawił na niebieski, ale na jego ciemniejszy odcień. Założył bowiem granatowe spodnie oraz w podobnym kolorze sweter, spod którego wystawał kołnierz koszuli.

Małżonkowie mimo wcześniejszych doniesień o problemach, wydają się być bardzo szczęśliwi. Świadczy o tym nie tylko szeroki uśmiech, ale też romantyczne gesty.

Spostrzegawczy obserwatorzy doszukują się na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie kensingtonroyal prezentu dla Kate od Williama. Sugerują bowiem, że Kate do tej pory nie miała nigdy na sobie naszyjnika, który założyła do małżeńskiej sesji zdjęciowej. Wskazują również, iż cena naszyjnika nie jest niska. Źródła donoszą, że Według The Sun, to naszyjnik Asprey Daisy Heritage z drogocennymi diamentami. Zauważają również, że naszyjnik jest warty ponad 12 tysięcy dolarów.

Oznacza to, że William naprawdę się postarał dla swojej wybranki. Bowiem za tak drogocennym prezentem musi kroczyć prawdziwa miłość. Warto jednak podkreślić, że nie tylko podarunki świadczą o uczuciu. Jak wspomnieliśmy o nim w przypadku Kate i Williama świadczą też inne rzeczy.

My życzymy im wszystkiego co najlepsze z okazji 10. –cynowej (aluminiowej) rocznicy ślubu. Mamy nadzieję, że ich miłość przetrwa wiele wspaniałych rocznic.

Źródło: https:// www. instagram.com/kensingtonroyal/?hl=pl

Źródło: https:// www. instagram.com/kensingtonroyal/?hl=pl

Komentarze

Komentarze