7-letnie bliźniaczki robią karierę w modelingu. PROMUJE JE MATKA

Choć w lipcu 2017 r. skończyły dopiero 7 lat, są już bardzo dobrze znane w świecie modelingu. Mowa o Leah Rose i Ava Marie — bliźniaczkach jednojajowych z Kalifornii. O rozwój kariery dziewczynek dba matka, która założyła córkom profil w serwisie społecznościowym. Internauci okrzyknęli je mianem “najpiękniejszych bliźniaczek na świecie”.

Jaqi Clements, mama bliźniaczek, zapisała córki do agencji modelek, gdy miały one zaledwie 6 miesięcy. Szybko jednak zmieniła zdanie. Dzięki decyzji matki Leah Rose i Ava Marie miały normalne dzieciństwo.

Jednak przed ukończeniem 7. roku życia Jaqi Clements postanowiła założyć córkom konto w serwisie społecznościowym Instagram. Nosi ono nazwę @ClementsTwins. Kobieta publikuje na nim fotografie pięknych córek.

Uroda dziewczynek i dopracowane stylizacje (na wielu zdjęciach bliźniaczki wyglądają jak żywe lalki) sprawiły, że z miesiąca na miesiąc liczba obserwatorów rosła. Dziś wynosi ona ponad 208 tys.

Co więcej, aktualnie dziewczynki przynależą do dwóch profesjonalnych agencji modelek. Mają coraz więcej zleceń. Co prawda, bliźniaczki zachwycają urodą, jednak zdaniem wielu internautów praca odbiera im radość bycia dzieckiem.

Matka jednak odpiera zarzuty. Twierdzi, że wielogodzinne pozowanie do zdjęć nie sprawia trudności córkom, które uwielbiają być w centrum uwagi. Jej zdaniem, Leah Rose i Ava Marie są stworzone do tego, aby pracować jako modelki.

Co sądzicie o decyzji matki? Czy 7 lat to odpowiedni wiek na rozpoczęcie pracy w show-biznesie?

Źródło: littlethings.com

Źródło zdjęć: Instagram / @clementstwins

Komentarze

Komentarze