Anna Lewandowska pęka z dumy! Jej mąż odniósł niebywały sukces!

Trenerka cieszy się ogromnym sukcesem swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Zamieściła rozczulające zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Przypominamy, jak najlepszy polski piłkarz, osiągnął sportowy sukces.

Dumna żona

Anna Lewandowska, podobnie jak miliony Polaków, cieszy się z 41.gola, którego strzelił Lewandowski. Tym samym przebił legendę niemieckiego futbolu i pobił piłkarski rekord. Dumna żona z tej okazji zamieściła piękne zdjęcia z Robertem Lewandowskim w swoich mediach społecznościowych. Trenerka, w taki sposób je podpisała:

Jestem taka dumna!

 

Facebook/Anna Lewandowska

Wpis Anny Lewandowskiej spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami ze strony internautów. Fani gratulowali jej zdolnego męża i również cieszyli się jego sukcesem. Czegoś takiego, jak Lewandowski, nikt z Polaków nie dokonał.

Ścieżka kariery

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie swojej żony Anny. Są ze sobą już wiele lat. Sukcesów polskiego piłkarza niestety nie mógł oglądać jego ojciec, który zmarł, gdy Lewandowski był jeszcze nastolatkiem. Piłkarz mówił:

Zawsze będę żałował, że tata nigdy nie widział moich występów na żywo. Odszedł, kiedy stawiałem pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Mam nadzieję, że teraz patrzy na moje mecze z góry.

Karierę piłkarską rozpoczął od Legii Warszawa i grał w III-ligowych rezerwach tego klubu. Potem doznał kontuzji i nie zaproponowano mu dalszego kontraktu. Rehabilitacja była ogromnym obciążeniem dla domowego budżetu. Jednak Lewandowski zacisnął zęby, ostro trenował i w Pruszkowie został królem strzelców. W tym czasie poznał Annę Stachurską.

Gra w Poznaniu

Przenosiny do Poznania okazały się strzałem w dziesiątkę. Lewandowski w Lechu Poznań zdobył ogromne doświadczenie i miał możliwość gry na europejskich stadionach. Obserwowali go trenerzy z najlepszych krajów na kontynencie. Jednak zamiast wybrać łatwy kontrakt w Turcji, Lewandowski uparł się na Borussię Dortmund. Z Polakiem w składzie niemiecki klub osiągnął mistrzostwo. Jednak Lewy zdecydował się przenieść do Bayernu Monachium.

Upragnione rekordy

Ligę Mistrzów wygrał w sezonie 2019/2020. Następnie dziennikarze, kibice i piłkarze wybrali go najlepszym piłkarzem roku, a on stawał się coraz lepszy. Po strzeleniu 41 goli w jednym sezonie i pobiciu wielkiego rekordu Gerda Muellera, wiadomo, że Lewandowski jest w stanie osiągnąć wszystko, co tylko zapragnie. Z kochającą żoną Anną u boku, dziećmi i bliskimi, osiąga sukces za sukcesem.

Facebook/Robert Lewandowski

Źródło: TVP Info

Zdjęcia: Facebook/Anna Lewandowska

Facebook/Robert Lewandowski

Komentarze

Komentarze