75-letni PEDOFIL molestował 6-latkę! Twierdzi, ŻE SAMA TEGO CHCIAŁA!

Cornelus Bezuidenhout to 75-letni mężczyzna, pochodzący z Południowej Afryki, który jakiś czas temu przyznał się do ataku seksualnego na 6-letniej dziewczynce. Mężczyzna był dobrym znajomym jej rodziców, którzy poprosili go w opiece nad 6-latką. Okazuje się, że Cornelus kompletnie nie poczuwa się do winy. To, co powiedział funkcjonariuszom, wydaje się wręcz szokujące!

Do przerażającej sytuacji w Melbourne. Jak podaje magazyn Daily Mail, Cornelus Bezuidenhout wielokrotnie dopuszczał się czynności seksualnych wobec dziewczynki. Pedofil wielokrotnie zabierał dziecko na wycieczki, odbierał ją z przedszkola. Z jednej strony próbował zyskać zaufanie dziewczynki, a z drugiej strony wyrządzał jej ogromną krzywdę, dotykając dziecko w miejsca intymne. Miarka przebrała się, kiedy mężczyzna zaczął dotykać 6-latkę podczas wspólnego obiadu z jej rodzicami. Dziewczynka błagała rodziców o to, by oprawca nigdy więcej nie pojawiał się w ich domu.

Cornelus w rozmowie z funkcjonariuszami, miał stwierdzić, że dziecko dokładnie „wiedziało co robi” i „chciało tego”. Sytuacja wydaje się wręcz kuriozalna, ponieważ mężczyzna sam jest ojcem pięciorga dzieci. Uważa, że 6-latka uwiodła go i wielokrotnie prowokowała swoim zachowaniem. Bezuidenhout zachowuje się tak, jakby nie widział nic złego w relacji seksualnej 75-latka z 6-letnim dzieckiem!

75-latek został skazany na 22 miesiące więzienia. Niebawem zostanie również deportowany do RPA. Czeka go również rozwód, ponieważ żona złożyła papiery rozwodowe do sądu.

Zobacz też: 12-LATKA i jej kochanek ZMASAKROWALI CZŁOWIEKA. Zobacz co ZROBILI Z CIAŁEM

Źródło: meaww.com

Źródło zdjęcia: meaww.com

 

 

Komentarze

Komentarze