Dziecko i Figura

DZIECKO

8-LETNI pacjent miał TYLKO JEDNĄ PROŚBĘ. TO co zrobił LEKARZ jest NIESAMOWITE!

Jackson McKie, lekarz, pluszak

Świat obiegły zdjęcia lekarza operującego pluszowego misia. To nie żart. Chirurg pochodzący z Kanady usłyszał od swojego 8-letniego pacjenta niecodzienną prośbę.

8-latek Jackson McKie, który miał być za chwilkę operowany, jak większość młodych pacjentów przyniósł ze sobą wypchaną przytulankę. Po tym, jak podano mu znieczulenie McKie zapytał, czy lekarz mógłby również naprawić rozdarte przedramię jego pluszowego misia.

„Pacjent zapytał czy mogę naprawić jego misia zanim zaśnie. Jak mógłbym odmówić?” – napisał na Twitterze Daniel McNeely. Do posta dołączył także pamiątkowe fotografie. Zdjęcia otrzymały około 30 000 polubień od zachwyconych obserwujących. Widać na nich lekarza, który właśnie przeprowadza operację. Ma on na głowie czepek, na dłoniach niebieskie rękawiczki, a jego usta zakryte są natomiast maseczką chirurgiczną. Lekarz wspomina, że to co zrobił było prostym gestem, który uszczęśliwił również jego.

Jackson, który jest właścicielem misia cierpi na wodogłowie. Operacja, której został poddany dotyczyła usunięcia nadmiaru płynu, w celu zniwelowania ciśnienia śródczaszkowego. Wszystko skończyło się dobrze, a rodzice chłopca są niezmiernie wdzięczni lekarzowi, który spełnił prośbę ich dziecka.

Jackson McKie, operacja, pluszak

Zobacz też: Wygląda jak zawodnik SUMO! Która polska CELEBRYTKA tak UTUCZYŁA swoją CÓRECZKĘ?

Źródło: indianexpress.com

Źródło zdjęcia: indianexpress.com

  
Wyżej