Spodziewała się siedmiorga dzieci, URODZIŁA OŚMIORACZKI. Jak wyglądają po 8 latach?

8 lat temu, w styczniu 2009 roku, na świecie pojawiły się ośmioraczki amerykańskiego pochodzenia. Ich matka to Natalie Suleman. Jej dzieci nie zostały poczęte metodą naturalną, konieczne było zapłodnienie in vitro.

Fakt, że kobieta urodziła ośmioraczki, uczynił ją bardzo popularną matką na całym świecie. Co więcej, Suleman z tego powodu trafiła do księgi Guinessa.

Ośmioraczki
29 stycznia 2009 r. Natalie urodziła 2 dziewczynki i 6 chłopców. Przyszły one na świat poprzez cesarskie cięcie. To wcześniaki — poród odbył się 9 tygodni przed przewidzianym terminem.

Mają one sześcioro starszego rodzeństwa. Kobieta nadała im biblijne imiona: Jozjasz, Jeremiasz, Makai, Jonasz, Nariyah, Izajasz, Noe i Maliya.

Co ciekawe, Natalie była przekonana, że urodzi siedmioro dzieci. W dniu porodu okazało się, że lekarze się pomylili, a 8. noworodek był niemałym zaskoczeniem. Wszystkie pociechy były zdrowe.

Jak ośmioraczki wyglądają dziś?
Ze względu na fakt, że Suleman urodziła ośmioro dzieci, media okrzynęłyOktomamą. Kobieta niedawno upubliczniła aktualne zdjęcia swoich pociech. Dzięki nimi możemy dowiedzieć się, jak dziś wyglądają słynne ośmioraczki.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @Natalie Suleman

Komentarze

Komentarze