Ada z „Królowych życia” ma faceta młodszego O 30 LAT! „Nie jest zniszczony psychicznie problemami innych związków”

”Królowe życia” – to właśnie tam zasłynęła Adriana Eisenbach. Kobieta jeszcze niedawno chwaliła się, na Instagramie, swoim nagim, wytatuowanym ciałem.
Teraz pokazała swojego partnera, który jets od niej o 30 lat młodszy!

Ada, mimo swojego krótkiego epizodu w programie TTV, zrobiła nie lada furorę. Nie można jej odmówić oryginalności.  Tatuaże, pokrywające całe ciało, wzbudzają sporą kontrowersję. Jednak gdy słuch zaczął przycichać, Ada postanowiła pokazać swojego partnera. Jest to, młodszy o 30 lat mężczyzna, zatem celebrytka znowu narobiła sporo szumu wokół swojej osoby.

Instagram: Adriana Eisenbach

Aby móc utrzymać fanów jak najdłużej przy sobie, kobieta zorganizowała, na swoich social mediach serię 'pytań i odpowiedzi’.
Odpowiadała na każde zadane pytanie. Nie trudno się domyślić, że zdecydowana większość dotyczyła jej związku z młodym Dawidem. Na pytanie, ile dokładnie dzieli ich lat, odpowiedziała:

Oj mało, tak trochę ponad 30 lat. Dopóki się super rozumiem, jest mega, a jak nie, to będzie jak u wszystkich innych par, czy jest różnica, czy nie, rozstają się i tyle.

Instagram: Adriana Eisenbach

Jest to pierwszy partner 50-parolatki, z którym dzieli ją taka różnica wieku. Jak tłumaczy związek z 20-kilku latkiem?

Pierwszy raz mam tak młodego faceta. Mój mąż był w tym samym wieku co ja, wcześniej jak miałam 18-19 lat, był 3 lata starszy, a później jakieś parę lat młodszy, ale niewiele. Co cenię w tym młodszym… Najbardziej humor i to, że jeszcze nie jest taki rozwalony i zniszczony psychicznie problemami innych związków.

Mimo zarzutów internautów, że Ada z pewnością ma złe stosunki z rodziną ukochanego, kobieta udowadnia, że jest zupełnie odwrotnie;

Bardzo dobry [mam kontakt] z całą rodziną. To na zdjęciu jest Dawida mama. Dawida tato niestety nie żyje. Zginął dwa lata temu w wypadku samochodowym. Byliśmy ostatnio w Białej na rocznicę śmierci i na komunii Dawida siostry.

Instagram: Adriana Eisenbach

Jak myślicie, ich wiązek przetrwa próbę czasu?

Instagram: Adriana Eisenbach
Instagram: Adriana Eisenbach

Źródło: Pudelek
Zdjęcia: Instagram/Adrianna Eisenbach

Komentarze

Komentarze