Adam Levine z Maroon 5 przyznał coś BARDZO CIEKAWEGO na temat ojcostwa… TEGO się po nim nie spodziewaliśmy!

Adam Levine z Maroon 5 twierdzi, że „uwielbia” spędzać dużo czasu w domu ze swoimi dwiema córeczkami. Gwiazdor nazywa to nawet swoją „nową pracą”.

Zawieszenie kariery

Piosenkarz zrezygnował w maju z udziału w popularnym programie rozrywkowym „The Voice”, w którym był jurorem, żeby wspierać swoją żonę, modelkę Behati Prinsloo w opiece nad ich dwiema córeczkami. Muzyk twierdzi, że bycie tatą „jest niesamowite” i „uwielbia swoją nową rolę”.

Czytaj też: PRAWDZIWI mężczyźni to zaangażowani ojcowie

Zmiana priorytetów

7 października Levine udzielił wywiadu Ellen Degeneres, w którym przyznał, że spędza teraz mnóstwo czasu w domu ze swoimi córkami Dusty i Gio. Powiedział, że bycie w domu jest świetne i wcale go nie nudzi. Przyznał też, nigdy się nie spodziewał, że będzie kochał kogoś tak bardzo, jak swoje małe dziewczynki.

Szczęśliwa i zgodna rodzina

Levine i Behati pobrali się w 2014 roku. Swoją pierwszą córkę Dusty powitali na świecie dwa lata później. Ich druga córka, Gio, ma teraz 19 miesięcy i podobno, jest niezwykle muzykalna, zupełnie jak jej tata.

Żona gwiazdora Behati przyznała w jednym z wywiadów, że ​​była bardzo podekscytowana, gdy jej mąż postanowił zakończyć karierę w „The Voice”. Cieszyła się na myśl, że Adam ​​wróci do domu i będzie mógł spędzać więcej czasu ze swoją rodziną.

View this post on Instagram

@yslbeauty #yslbeauty #thatsy #ad

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

Źródło: Babygaga

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze