Adele o swojej metamorfozie: „Nigdy nie wiedziałam, że jestem odpowiedzialna za swoje własne szczęście i wolność”

Po spektakularnej zmianie wyglądu i utracie 45 kilogramów słynna piosenkarka wyznała, że przeszła także metamorfozę wewnętrzną. Pomogła jej w tym pewna książka…

Przemiana w domowym zaciszu

Po zawirowaniach w życiu prywatnym i rozwodzie Adele na pewien czas zniknęła z medialnego świata. To właśnie w tym czasie postanowiła zawalczyć o „lepszą wersję” siebie. Piosenkarka całkowicie zmieniła swoje nawyki żywieniowe i zaczęła regularne ćwiczenia pod okiem specjalisty, dzięki czemu dziś może chwalić się swoim rewelacyjnym wyglądem. Jednak na ten moment jej fani musieli trochę poczekać bowiem odmieniona piosenkarka po raz pierwszy pokazała się dopiero na gali Oscarów, czym wywołała ogromne poruszenie.

Metamorfoza
Instagram

Czytaj też: Niesamowita METAMORFOZA SYLWETKI!Kiedyś nosiła rozmiar XXXXL, teraz…

Nie tylko wygląd ma znaczenie

Mimo tego, że artystka od miesięcy tworzy swój nowy album to właśnie jej metamorfoza jest w dalszym ciągu tematem numer jeden. Ostatnio Adele na swoim instagramie opublikowała okładkę książki Untamed: Stop Pleasing, Start Living  Glennon Doyle. Przy okazji wyznała że, zmieniła nie tylko swój image, ale też sposób myślenia, patrzenia na świat i samą siebie. W emocjonalnym wpisie artystka przekonywała, że:

„Ta książka wstrząśnie Twoim umysłem i sprawi, że Twoja dusza zacznie krzyczeć. Jestem gotowa jeszcze lepiej poznać samą siebie po lekturze tej pozycji. To tak, jakbym po raz pierwszy była świadoma własnego ciała. Każdy, kto jest gotowy na zmiany i chce zmienić swoje życie – zróbcie to. Czytajcie i praktykujcie. Dobre życie to nie zawsze łatwe życie. (…) Nigdy nie wiedziałam, że jestem odpowiedzialna za swoje własne szczęście i wolność.”

Metamorfoza
Instagram

Po raz kolejny okazuje się zatem, że wszystkie zmiany w życiu warto zaczynać od swojego wnętrza po to, by najpierw osiągnąć wewnętrzny spokój i zaakceptować siebie. Adele pracę nad sobą zaczęła po lekturze motywacyjnej książki. Jesteście ciekawi tej pozycji? Czy piosenkarka skutecznie Was zainspirowała?

Metamorfoza
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze