Adoptował CZWORO CHORYCH DZIECI. Ludzie go ATAKUJĄ i OSKARŻAJĄ

33-letni Benjamin Carpenter z Wielkiej Brytanii jest ojcem czwórki dzieci. Mówią o nim super tata. Co ciekawe, każde z jego pociech jest adoptowane, a on — homoseksualistą.

Czwórka dzieci Benjamina zmaga się z niepełnosprawnością.

Mężczyzna od zawsze marzył o tym, aby móc być ojcem. Nie zależało mu bardzo, by mieć biologiczne dziecko. Chciał stworzyć dom i rodzinę dla obcego potomka.

Zdecydował się na adopcję. Ze względu na swoją orientację seksualną długo się starał o to, aby móc opiekować się dziećmi i uzyskać zgodę na udział w procesie adopcyjnym.

Pierwsze dziecko, które adoptował, to Jack. Chłopiec cierpi na autyzm. Ben adoptował też niepełnosprawną fizycznie Ruby, głuchą Lily i Josepha z zespołem Downa.

Dlaczego zdecydował się zaopiekować chorymi dziećmi? Twierdzi, że mają one mniejsze szanse na adopcję, gdyż ludzie wolą zdrowe pociechy.

Ze względu na odmienną orientację seksualną Benjamin jest podmiotem hejtu w internecie. Ludzie uważają, że podjął się opieki nad chorymi dziećmi z powodu pieniędzy. Stara się nie zwracać na takie komentarze uwagi.

Benjamin Carpenter

Jest szczęśliwy. Planuje adoptować kolejne dziecko.

Zobacz też: NIESAMOWITE! Latami starali się o dziecko. Gdy zdecydowali się na adopcję, życie ich ZASKOCZYŁO

Źródło: filing.pl
Źródło zdjęć: filing.pl

Komentarze

Komentarze