Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wkrótce wezmą ślub?! Wygadał się znajomy!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą w serialu „M jak Miłość”, ale też w życiu prywatnym. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu i zmienią stan cywilny. Ich znajomy uchylił rąbka tajemnicy.

Zakochana para

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą od czterech lat. Media często spekulują o tym, że zbliża się ich ślub. Jednak jak do tej pory do tego jeszcze nie doszło. Wszystko wkrótce może się zmienić. Zakochani aktorzy rzadko komentują doniesienia o ich życiu prywatnym. Za to bardzo chętnie zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Nie kryją się ze swoją miłością. Są piękną parą, której kibicują widzowie.

Plany na przyszłość

Para dwa lata temu zaręczyła się. Jak zwykle zakochani nie skomentowali się informacji na ten temat. Teraz znajomy Kalskiej i Roznerskiego ujawnia, że planują kolejne, poważne życiowe kroki. Mężczyzna w magazynie Świat i Ludzie, powiedział:

Ada i Mikołaj wrócili do rozmów o ślubnych planach. Ale nie zamierzają podejmować żadnych kroków pod presją oczekiwań innych. Ich ślub z pewnością będzie kameralny, dla rodziny i przyjaciół.

Instagram/Adriana Kalska

Miłość jak z serialu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Wtedy nie przypuszczali, że połączy ich tak silne uczucie. Na początku byli tylko znajomymi z pracy. Jednak uczucie się rozwijało. W popularnym tasiemcu grają parę, która wychowuje dwoje wspólnych dzieci. W ich serialowym związku nie brakuje wzlotów i upadków, choć bohaterowie bardzo się kochają. Relacja prywatna Kalskiej i Roznerskiego należy do bardziej spokojnych. Niebawem staną na ślubnym kobiercu. Kibicujecie tym zakochanym?

Instagram/Adriana Kalska

Źródło: Świat i Ludzie

Zdjęcia: Instagram/ Adriana Kalska

Komentarze

Komentarze