Agata Buzek wystąpiła w NAGIEJ SCENIE! Mamy TRAILER! Obejrzycie?

Agata Buzek ma na koncie kolejną zagraniczną rolę. Tym razem zagrała w niemieckim horrorze ”Sen”, w którym odgrywa bardzo odważne sceny.

Aktorka zagrała w wielu polskich, jak i zagranicznych produkcjach, np. francuskich, brytyjskich, amerykańskich i niemieckich.
Grała u boku wielkich, światowych gwiazd, takich jak: Jason Statan, czy Robert Pattinson.
Mimo swoich licznych sukcesów, aktorka nie należy do wylewnych celebrytów – jest raczej skromna i nie chwiali się swoimi osiągnięciami.
Teraz o Agacie znowu jest głośno i to dzięki niewielkiej roli w niemieckim horrorze. Co zatem dało jej ten rozgłos?
W tej produkcji aktorka pokazała się nago, w bardzo odważnych scenach.

Instagram: Agata Buzek

Nagie sceny w niemieckiej produkcji

Horror 'Sen' opowiada o kobiecie imieniem Marlena, którą prześladują koszmary. W swoich wizjach widzi mroczny hotel, który okazuje się istnieć naprawdę. Kobieta popada w obłęd i trafia do szpitala psychiatrycznego. Córka Marleny pragnie jej pomóc, jednak ona również popada w szaleństwo.

Buzek wciela się w rolę Trude. Jest to epizodyczna rola, uwodzicielskiej kobiety, która pojawia się w snach głównej bohaterki.
Scena odegrana przez Agatę jest bardzo erotyczna i zmysłowa – wraz z Buzek, w scenie bierze udział kilka, również nagich, osób.

Instagram: Agata Buzek

Sceny rozbierane

Dla wielu aktorów, tego typu sceny to nie lada wyzwanie. Dla Agaty Buzek nie zdają się być problematyczne. Aktorka już wielkorkotnie pokazała się nago na dużym ekranie.
Ostatnimi, polskimi filmami, gdzie można aktorkę zobaczyć w pełnej okazałości to np. ”Erotica 2022” i ”Ciemno, prawie noc”.

Instagram: Agata Buzek

Komentarze

Komentarze