Agnieszka Chylińska GORZKO o macierzyństwie! „Moje dzieci MAJĄ DEFICYTY!”

Wokalistka przyznaje, że jej macierzyństwo nie należy do łatwych. Agnieszka Chylińska potrzebowała czasu, by dojrzeć do opieki nad dziećmi, które wymagają szczególnej troski. W końcu dojrzała i zmierzyła się z trudnym macierzyństwem.

Chroniła prywatność

Wokalistka przez lata chroniła swoją prywatność. Nie zwierzała się na temat partnera i życia rodzinnego. Jednak nadszedł czas, że postanowiła opowiedzieć o tym jak żyje i z jakimi problemami boryka się na co dzień.

Troje dzieci

Agnieszka Chylińska jest mamą trojga pociech. Wspólnie z partnerem wychowuje 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 8-letnią Krystynę. Przy okazji publikacji książek, które piosenkarka stworzyła dla najmłodszych, wyszło na jaw, że jej dzieci wymagają specjalnej opieki. Nigdy nie powiedziała wprost, na jakie zaburzenia cierpią. Jednak patrząc na głównego bohatera jej książek, który cierpi na autyzm, można się domyślać, że właśnie z takim problemem mierzą się pociechy piosenkarki.

Trudne macierzyństwo

Agnieszka Chylińska w swoich wpisach na Instagramie zdradziła, że macierzyństwo sprawiało jej problemy. Nie akceptowała siebie w roli matki, która ma dzieci wymagające specjalnej troski. Piosenkarka napisała:

Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawiły się okoliczności, które dawały mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącą o to, by każde z moich dzieci, bez względu na swoje, jak to się ładnie mówi „deficyty”, mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałAm to drugie. Nie bez wahania”

 

Dojrzałość matki

Piosenkarka przyznaje, że proces dojrzewania jako matki trwał u niej długo. W końcu odpowiedzialnie podeszła do macierzyństwa i wychowywania dzieci z problemami. Chylińska napisała:

Wagarowałam jak zwykle, by w końcu wrócić i stanąć twarzą w twarz z tym co boli, z tym, co trwa”.

Jednak wokalistka oswoiła się z trudną, rodzinną sytuacją. Radzi sobie z wychowywaniem trojga dzieci.

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze