Agnieszka Chylińska podjęła PRZEŁOMOWĄ decyzję! „Generalne porządki w życiu”. Co miała na myśli?

Piosenkarka w najnowszym wpisie w swoich mediach społecznościowych zapowiedziała życiową rewolucję. Co planuje Agnieszka Chylińska? Nadchodzą wielkie zmiany!

Generalne porządki

Agnieszka Chylińska chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych przemyśleniami na temat życia, dzieci czy tego, czego wcześniej doświadczała w swojej karierze muzycznej. Teraz piosenkarka zapowiedziała zmiany, których spodziewa się w swoim życiu. Chylińska napisała:

Niektórzy machną ręką, że w sumie można tak żyć, żeby niewiele w tym życiu się działo, niewiele zmieniało. Że w sumie uważają, iż zasługują właśnie na tyle…
Nikt za bardzo nie przepada za zmianami. Dopiero gdy wszystko dokumentnie wali im się na łeb, w końcu dostrzegają potrzebę ZMIANY.
Facebook/Agnieszka Chylińska

Potrzeba zmian

Agnieszka Chylińska wyjaśniała skąd u niej wzięła się tak intensywna potrzeba zmian. Piosenkarka napisała w swoich mediach społecznościowych:

Dla mnie zmiany były zawsze obietnicą nowego zwrotu akcji, szansą na nową drogę, gdy dotychczasową znało się na pamięć. Bałam się, ale moja ciekawość i chęć spróbowania czegoś nowego – a przede wszystkim bunt na postawę, gdzie odcina się kupony od tego, co już się w życiu osiągnęło, zawsze były silniejsze od strachu.

Dobrzy ludzie

Piosenkarka wyjaśniła, że na swojej drodze spotkała wyjątkowych ludzi, na których zawsze może liczyć. Tłumaczyła w swoim wpisie:

Zawsze uważałam, że szkoda mi czasu na użeranie się z tymi, którzy nie kumają mojego pomysłu na życie.
Gdy zaczynamy dbać o siebie bez strachu, że ktoś nas natychmiast za to surowo oceni, okazuje się, że los natychmiast stawia nam na drodze ludzi, którzy nas doceniają, szanują i których inspirujemy tym, jacy jesteśmy gdy JESTEŚMY SOBĄ.
Facebook/Agnieszka Chylińska
Źródło: Facebook/Agnieszka Chylińska
Zdjęcia: Facebook/Agnieszka Chylińska

Komentarze

Komentarze